Friz zdradza, jak dostać się do Twoje 5 Minut. To nie jest takie łatwe!

i

Autor: Screen z YouTube: WIELKI FINAŁ PROGRAMU TWOJE PIĘĆ MINUT! / GENZIE

Friz zdradza, jak dostać się do Twoje 5 Minut. To nie jest takie łatwe!

2022-10-24 16:12

Pierwsza edycja projektu Friza "Twoje 5 Minut" odniosła ogromny sukces w polskim internecie. Program wygrały aż trzy osoby, które stworzyły grupę działającą na YouTube - Genzie. Obecnie są oni jednymi z chętniej oglądanych kanałów na platformie. Nadchodzi kolejny sezon, który Friz zapowiada jako coś potężnego!

Karol Wiśniewski jest od lat jednym z topowych influencerów w Polsce. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, jednym z nich jest stworzenie programu "Twoje 5 Minut", który podbił polski internet. Widzowie z niecierpliwością czekali na odcinki, aby dowiedzieć się, kto przejdzie do następnego odcinka. Wygrały aż trzy osoby - Faustyna Fugińska, Hanna Puchalska oraz Bartek Kubicki. Obecnie robią karierę w polskim świecie influencerów! Friz od dawna zapowiadał 2. edycję programu, jednak dopiero ostatni zdradził więcej na ten temat. Otworzył on casting do programu, a zgłoszenia trwają do 31 października. Postanowił podzielić się z użytkownikami Twittera, na co najbardziej zwraca uwagę, podczas wybierania uczestników!

Friz ujawnia o jakie pieniądze zawalczą uczestnicy nowej edycji Twoje 5 Minut. Suma szokuje!

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Twoje 5 Minut - 2. edycja

Spółka założona przez Ekipę ma na swoim koncie wiele działań, a jednym z nich jest właśnie 2. edycja programu Twoje 5 Minut. Friz nie wypowiadał się zbyt wiele odnośnie tego, aż tu nagle niespodziewanie ruszyły castingi. Już wcześniej influencer zapowiadał to jako coś mocnego. Twierdził nawet, że połowa znanych gwiazd internetowych, nie byłaby w stanie wygrać nadchodzącego sezonu! Jednemu nie da się zaprzeczyć. Program ma naprawdę ogromny potencjał!

Friz uderza w polskich influencerów! Nie byliby w stanie TEGO zrobić!

Twoje 5 Minut - jak się dostać

W ostatnich dniach Karol Wiśniewski zdradził na swoim Twitterze, co bierze pod uwagę, przy wybieraniu uczestników do 2. edycji swojego programu. Zdradził też, że tym razem znacznie lepiej wypadły dziewczyny. Według Friza najważniejsze kryteria to oryginalny wygląd, dzięki któremu łatwiej zapamiętuje się uczestnika, ukazanie korzystnie swojego poczucia humoru oraz ekspresja!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE