Friz zareagował na nowy wygląd Wersow. Prawie popłakał się ze śmiechu: 'Jak staro!'

i

Autor: screen z filmu na YouTube: NIESPODZIANKA DLA MOJEJ SIOSTRY! *CHARAKTERYZACJA* / YouTube/WERSOW Friz zareagował na nowy wygląd Wersow. Prawie popłakał się ze śmiechu: 'Jak staro!'

Friz zareagował na nowy wygląd Wersow. Prawie popłakał się ze śmiechu: 'Jak staro!'

2022-06-06 8:18

Wersow wpadła na szalony pomysł, by znacząco zmienić swój wygląd. Gdy wszystkie gwiazdy próbują się odmłodzić, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek postanowiła się postarzeć. Wszystko to w słusznym celu. Jakim? Co o metamorfozie powiedział jej narzeczony? Przekonajcie się oglądając jego reakcję już teraz.

Spis treści

  1. Wersow jako babcia - nowy wygląd

Nowy wygląd Wersow zaskoczył Friza, który nawet nie próbował ukrywać swojej reakcji. Karol Wiśniewski patrząc na metamorfozę swojej narzeczonej wyśmiał ją mówiąc, że wygląda bardzo staro i smutno. Oto też chodziło! Weronika Sowa pokazała na swoim kanale przygotowania do wyjścia na przedstawienie taneczne swojej młodszej siostry. Influencerka nie chciała, żeby ktoś ją poznał, bo nie chciała kraść show swojej ukochanej Nadusi. W związku z tym zdecydowała się wejść w skórę starszej babci, by nikt jej nie poznał. W tym celu postanowiła postarzeć się o kilka lat charakteryzując swoją twarz i wejść w stare, niemodne już ubrania. W tym celu skorzystała z pomocy charakteryzatorek i swojej mamy, która dobrała jej odpowiedni strój. Wersow mająca zmarszczki, mniejsze usta wybrała się na pokaz. Dla niepoznaki jej partnerem był dziedek!

Mini Majk będzie mieć DZIECKO? Nie zostawił żadnych wątpliwości!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Wersow jako babcia - nowy wygląd

Wersow przyznała, że takie rodzinne spotkanie na występie młodszej siostry było dla niej bardzo ważne. Już na początku wytłumaczyła, dlaczego zmieniła swój wygląd i chciała pojawić się na imprezie jako incognito: 

Robię sobie charakteryzację, która pozwoli mi wejście na występ mojej siostry niezauważoną i nie zwracając na siebie uwagi. To było dla mnie, żeby być na takim rodzinnym spotkaniu i żeby całą uwagę poświęcić mojej siostrze. (...) Będzie na tym występie dużo młodych ludzi i to jest jej dzień. Nie chciałam jej tego dnia zabierać i robić szum wokół siebie. Postanowiłam sobie zrobić charakteryzację, żeby nikt mnie nie poznał. Nie chodzi o to, że nie chcę sobie z kimś robić zdjęć. Chodzi o to, bym to nie ja była najważniejsza w tym dniu, bo ten dzień należy do Nadusi.

- powiedziała Weronika Sowa, czym na pewno zachwyciła swoich fanów. Youtuberka później przyznała, że w charakteryzacji poznała ją tylko jedna osoba. Karol Friz Wiśniewski, gdy zobaczył Wersow momentalnie wybuchnął śmiechem: - Wyglądasz staro. Strasznie staro. Masz minę, jakbyś była smutna. Wyglądasz na babcię, ale dodatkowo smutną babcię. Myślę, że cię poznają. Włosy masz zbyt młodzieżowe. Z daleka to tak jakby coś ci się stało dziwnego, ale z daleka to jak ty. Reakcję Friza możecie zobaczyć poniżej.

Ekipa Friza i ich luksusowe życie. Zobacz, jak wygląda w 50. odcinku ESKA XD

Myślicie, że Friz jest czasem zazdrosny o Wersow? Może powinien to sprawdzić Albert z ESKI? :)

Posłuchajcie jego kultowej WKRĘTARKI!

Listen to "Zazdrość" on Spreaker.