Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum

2022-05-02 12:58
Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum
Autor: Daniel Szura Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum

Karol Friz Wiśniewski zachwyca swoich fanów pomysłowością i nieustannym dążeniem do spełniania marzeń. Wydaje się, że Youtuber jeszcze nigdy nie był tak aktywny, jak ma to miejsce do tej pory w 2022 roku. Na jaki szalony pomysł wpadł tym razem? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. Friz - Team X

Friz w 2022 postanowił znacznie zmienić swoje życie. Od pierwszych miesięcy roku stawia na rozwój, niespodziewane współprace i chęć zrobienia rzeczy, o których zawsze marzył. Odniósł sukces z piosenką Yo Mamale, którą nagrał z włodarzem Fame MMA, zapisał się na kurs latania helikopterem, później spędził 21 dni w dzikiej Afryce, rozpoczął czwarty sezon swojego projektu Ekipa, pojechał na imprezę do Londynu, a to jeszcze nie koniec. Karol Wiśniewski chce sprzedać swój samochód, a lada chwila wyprowadzi się z Wersow do własnego mieszkania. Szczególnie ta druga decyzja może się okazać kluczowa dla dalszej kariery Youtubera. Friz zaskakuje swoimi odważnymi decyzjami, które czyni w danym momencie, ale także planami, które zamierza zrealizować w przyszłości. Może sobie pozwolić dosłownie na wszystko, a dzieje się tak ze względu na ogromne zarobki. Jego miesięczny przychód robi wrażenie.

Zarobki Ekipy Friza przyprawiają o zawrót głowy. Taka kasa wpłynęła na konto ich firmy!

Friz kiedyś i dziś

Friz - Team X

Karol Wiśniewski jeszcze nie wyprodukował elektrycznego samochodu, ale zdecydowanie ma równie ambitne plany. Zadeklarował, że jeśli Elon Musk po tym, gdy kupił Twittera, teraz kupi Coca-Colę, to sam poczyni odważny ruch. Friz napisał: Jeśli Musk kupi cocacole to ja kupie Team X, a post w kilkanaście godzin zebrał ponad 24 tysiące polubień.

Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

Team X to drugi po Ekipie Friza największy projekt na Polskim YouTube. Pomysłodawcą jest Stuu, a pierwsze filmy pojawiły się w sierpniu 2019 roku. Wtedy głównymi bohaterami byli Natsu, Julia Kostera, Marcin Dubiel, Lexy Chaplin, czy Kacper Blonsky. W drugiej odsłonie Teamu X bohaterami stali się Monika Koicołek, Julia Żugaj, Natsu czy Patrycja Mołczanow. Projekt pod koniec maja wrócił z trzecim sezonem, ale w zupełnie nowym składzie. Możecie zobaczyć sami, kim są nowi członkowie Team X 3.

Temat budzi mocne zainteresowanie, ale tradycyjnie internauci podzielili się na dwie grupy. Jedni twierdzą, że to dobry pomysł, bo Friz miałby zapewne inną koncepcję tworzenia projektu Team X, a drudzy jasno napisali, że te rozwiązanie nie ma sensu. Zdaniem tych drugich lepiej zainwestować te pieniądze w kogoś, kto faktycznie ich potrzebuje. A jak Wy uważacie? Koniecznie dajcie znać w naszej sondzie poniżej!

Sonda
Czy Friz powinien kupić Team X?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze