Friz w WIĘZIENIU na kilka dni! Nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym

i

Autor: screen z filmu na YouTube: 100H ZAMKNIĘTY W WIĘZIENIU! / Karol Friz Wiśniewski Friz w WIĘZIENIU na kilka dni! Nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym

Friz w WIĘZIENIU na kilka dni! Nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym

2022-10-30 12:58

Karol Wiśniewski 28 października wylądował w więzieniu! Friz musi mierzyć się z bardzo trudnymi warunkami. Pragnienie, samotność, chłód, czy głód, to tylko niektóre z problemów, jakie dotknęły Youtubera. Dla niego bycie bez kontaktu do świata zewnętrznego jest prawdziwą katorgą. Internauci już współczują, ale jednocześnie doceniają wolę przetrwania. O co chodzi? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Friz w więzieniu - o co chodzi?
  2. Friz więzienie - zadania

Friz w więzieniu mierzy się z tym, co dla człowieka najgorsze. Karol Wiśniewski przyzwyczajony do luksusów, wysokiego standardu życia i tego, że każda jego potrzeba jest spełniana, teraz walczy o przetrwanie trudnego dla niego czasu. Zamknięty w odosobnionym miejscu musi zmierzyć się z głodem, zimnem, pragnieniem, a oprócz tego z przytłaczającą samotnością. Co najgorsze do więzienia trafił nie mając przy sobie żadnych rzeczy. O wszystko, co potrzebne mu do przetrwania musi walczyć wykonując często hardkorowe zadania. Więzienie Friza jest wyposażone zaledwie w kibel, zlew z wodą, metalowe łóżko bez materaca oraz pościeli. Internauci mają realny wpływ na to, ile czasu spędzi w celi. Ustalono, że czas startowy wynosi 100 godzin, ale może się on wydłużyć lub skrócić.  To o tyle ciekawe, że ostatnio pisaliśmy wam, że Friz został zatrzymany przez policję. O co tak naprawdę chodzi?

Friz w więzieniu dostaje duże pieniądze od internautów. Wiemy, na co je wyda!

Sonda
Friz w więzieniu - podoba Ci się ten projekt?
Friz kiedyś i dziś

Friz w więzieniu - o co chodzi?

Friz w więzieniu znalazł się z własnego wyboru. Nie przeskrobał, jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości, nie zrobił zakazanej rzeczy, a postanowił sprawdzić swoją umiejętność przetrwania. Codziennie, w trakcie jego pobytu w celi więziennej o godzinie 15:00 pojawiają się odcinki na kanale YouTube. Oprócz tego uruchamiane są nocne lajwy, w czasie których internauci mogą oglądać Friza w więzieniu w czasie rzeczywistym. Ciekawostką niech będzie fakt, że fani przesyłają pieniądze i tak 1000 złotych uzbieranych z donejtów daje 1 godzinę dłużej w więzieniu. Jeśli Karol Wiśniewski nie wytrwa, to straci 10 tysięcy złotych. Przekaże je gościom specjalnym odcinków.

Friz więzienie - zadania

Więzienie Friza jest bardzo wymagające i nie ma nic za darmo. To jest więzienie Youtuberów, tu o wszystko trzeba walczyć. Internetowy twórca dostaje zadania, a za ich wykonanie otrzymuje ustalone rzeczy. W pierwszym odcinku musiał rozpalić ognisko mając tylko drewno, jedną zapałkę i kawałek włókna. W zamian dostał kołdrę i poduszkę. Za materac musiał zmierzyć się z leżeniem na łóżku z ostrych gwoździ przez 5 minut.

Internauci decydują, z czym ma się zmierzyć Friz. Każdego dnia o 15:00 na Instagramie @Frizoluszek pojawia się głosowanie, w którym to każdy może zadecydować, czy zrobienie challenge'u zmniejszy czas lub jakaś inna rzecz zwiększy ten czas. Fani są zachwyceni pomysłem, ale są też tacy, którzy z przymrużeniem oka żartują dogryzając Youtuberowi: 

Friz już sprawdza czy może wchodzić w jakieś szemrane interesy, czy wytrzyma w więzieniu w razie wpadki :D - brzmi jeden z popularnych komentarzy

Friz: "Jak nie wykonam zadania to zostanę bez wody". Kran: "Widzisz mnie?" - napisał jeden z fanów

Od razu mi się przypomniał ten film, jak Karol był zamknięty w pokoju w domu ekipy - stwierdził internauta.

Komentarze pod każdym odcinkiem z więzienia to jedno, ale są również opinie z donejtami, które pojawiają się podczas odcinków na żywo. Na prośbę osoby, która przesłała pieniądze zdradził jedną z ciekawostek akcji z kamperami, a także wydał stanowisko w sprawie rozpadu Ekipy.

Daria odkryła karty! Dlaczego nie zgłosi się na Eurowizję?

Posłuchaj, co zdradziła w rozmowie z Michałem Hanczakiem!

Listen to "Dlaczego Daria nie zgłosi się na Eurowizję? Jaką historię opowiada singiel Lowkey? GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE