Ekipa Friza w Dubaju i na Zanzibarze! Wiemy co tam robią

i

Autor: Kadr z filmu NIE WIEDZIAŁEM, ŻE COŚ TAKIEGO ISTNIEJE!!! z kanału Karol Friz WIśniewski Ekipa Friza w Dubaju i na Zanzibarze! Wiemy co tam robią

Friz w Dubaju i na Zanzibarze! Karol Wiśniewski ujawnia co szykuje Ekipa

2021-02-15 16:31

Ekipa Friza nie próżnuje! Po tym jak ogłosili, że nagrywają debiutancką płytę, postanowili wylecieć do Dubaju i na Zanzibar. Najpierw zatrzymali się w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wiemy co tam robią!

Ekipa Karola Friza Wiśniewskiego aktualnie jest w Dubaju. Youtuber pochwalił się, że są w najdroższym hotelu Atlantis The Palm, który zlokalizowany jest na wyspie Palma Jumeirah. Obiekt jest wielkości 60 boisk do piłki nożnej i znajduje się w nim 1500 pokoi. Do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Friz pojechał z całą Ekipą, oraz z montażystami i operatorami. Influencerzy już dodali kilka produkcji wideo, w których uczestniczą w różnych aktywnościach. Tromba zaprosił Wujka Łukiego, Murcix i Marcysie na przelot helikopterem nad Dubajem. Wersow natomiast postanowiła zorganizować lot na tyrolce dla Tromby, Pateca i Friza. Oprócz tego, Karol w ostatnim swoim filmie zdradził, co konkretnie Ekipa robi z Dubaju.

Roast Friza - kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje dostęp?

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Ekipa Friza w Dubaju i na Zanzibarze

W najnowszej produkcji, którą opublikował Karol Wiśniewski na swoim kanale, dowiadujemy się, że spółka Ekipa weszła na giełdę. Połączyli się z Beskidzkim Biurem Inwestycyjnym. Od 15 lutego 2021 roku wszyscy mogą już inwestować i kupować akcje Youtubera. Friz pokazał również przygotowania do wylotu do Dubaju, a także zdradził, że po pobycie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich planują wylot na Zanzibar.

Roast Friza 13.03.2021 - gwiazdy. Kto wystąpi na gorącym wydarzeniu?

Influencerzy aktualnie odpoczywają, a także organizują sobie różnego typu aktywności. Jednak jednym z ważniejszych powodów, dla którego Ekipa pojawiła się w Dubaju, jest produkcja teledysków do debiutanckiej płyty Ekipy, która ma pojawić się już niebawem.

- Witam Was w Dubaju. Jesteśmy tu z dwóch powodów. Po pierwsze, jesteśmy tu po to, aby trochę odpocząć. Po drugie, żeby nagrać teledyski do naszej płyty. Pierwsze klipy będą już niedługo - mówił Youtuber w swojej produkcji.

W jednym ze swoich filmów Murcix zdradziła, że Ekipa będzie w Dubaju dwa tygodnie. To oznacza, że później lecą na Zanzibar, aby najprawdopodobniej również nagrywać kontent na YouTube, ale również i teledyski. Friz zabrał również całą Ekipę przejażdżkę specjalnymi łodziami, które osiągają ogromną prędkość. Cały materiał, możecie zobaczyć poniżej.