Friz USUNIĘTY z internetu za ten pomysł? To może być największy błąd w historii twórcy!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: 24 FILMY W 24 GODZINY (FILM DOKUMENTALNY) / Karol Friz Wiśniewski // Twitterhttps://twitter.com/FRIZtoja/status/1603830328098947072 Friz USUNIĘTY z internetu za ten pomysł To może być największy błąd w historii twórcy!

Friz USUNIĘTY z internetu za ten pomysł? To może być największy błąd w historii twórcy!

2022-12-22 10:16

Karol Friz Wiśniewski dostanie bana? Internauci przestrzegają go przed ruchem, który może go bardzo dużo kosztować. Chodzi o utratę konta w serwisie YouTube, za którą idzie oczywiście spadek źródła dochodowego oraz ciężkiej pracy, jaką wkładał w rozwój kanału przez ostatnie lata. Jaki pomysł może spowodować permanentnym bana w najpopularniejszym serwisie wideo świata? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Friz - losowanie na YouTube
  2. Friz - ban na YouTube?

Friz zostanie usunięty z internetu za realizację tego pomysłu. Takiego rozwiązania można się spodziewać i nie bądźcie zdziwieni! Osoby nie przepadające za twórczością Karola Wiśniewskiego na pewno ucieszyłyby się, gdyby jego konto zniknęło na zawsze. Ostatnio przecież Nitro dostał dożywotniego bana na YouTube, więc wszystko jest możliwe. To dowód, że amerykański serwis bardziej restrykcyjnie zaczął zwracać uwagę na publikowane treści. Może się wydawać, iż Friz jest już na celowniku osób odpowiedzialnych za platformę z wideo. Wszyscy wciąż pamiętają, iż Karol Wiśniewski podpadł wrzucając do sieci filmik z wybuchu samochodu. Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o celowej eksplozji samochodu, w wyniku którego miało uwolnić się mnóstwo środków szkodliwych dla środowiska. Auto ostatecznie przed spaleniem miało zostać oczyszczone z paliwa, oleju, a całość odbyła się w asekuracji straży pożarnej. Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania. Teraz głośno zrobiło się wokół jego pomysłu związanego z loterią, w której do wygrania jest jego luksusowy Mercedes. O co dokładnie chodzi?

Ile zarabia Friz? Karol Wiśniewski ma zgarniać TAKIE pieniądze za miliony wyświetleń!

OTO POLSKI MrBEAST [FRIZ vs CZVJNIK vs REZIGIUSZ] | ESKA XD - Hotplota #60

Friz - losowanie na YouTube

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że Friz myśli o sprzedaży swojego Mercedesa. Wymarzony samochód znał już każdy, a popularny internetowy twórca postanowił być incognito jeżdżąc autem po mieście. Wiele osób chciało kupić samochód za 200 lub 250 tysięcy złotych. Teraz już wiadomo, że nie będzie takiej możliwości. Karol Wiśniewski zainspirował się losowaniem, jakie niedawno przeprowadził Sergiusz Górski. 

Nitrozyniak oddał swoje BMW M2 Competition jako nagrodę w specjalnym losowaniu. Wartość dwuletniego samochodu w regulaminie konkursu wynosiła 200 tysięcy złotych. Żeby wziąć udział i mieć szansę na wygraną należało kupić los o wartości 39 złotych lub dwa losy za 77 złotych. Ja myślę, że zarobię z 400 tysięcy złoty. Zapłacę za zorganizowanie tej loterii, bo to nie był mój pomysł. Jestem na dużym plusie, z paręset tysięcy, mówił Nitrozyniak.

Teraz taki sam pomysł na Karol Wiśniewski, o czym poinformował za pośrednictwem Twittera:

Friz - ban na YouTube?

Friz organizując losowanie musi być bardzo ostrożny. Choć, nawet jeśli zrobi coś zgodnie z prawem, to niekoniecznie może być to zgodne z regulaminem obowiązującym w serwisie YouTube. Amerykański serwis niekoniecznie pozwala na organizowanie tego typu akcji, kiedy ktoś ma płacić za udział w danym konkursie. Według obowiązujących zasad wzięcie udziału w konkursie musi być bezpłatne (nie zapomnij sprawdzić lokalnych przepisów dotyczących loterii). Ewentualne ominięcie i zlekceważenie tego zapisu ze strony Friza i jego teamu może skutkować permanentnym banem na YouTube. Dokładne wytyczne organizowania konkursów w serwisie są tutaj. Zaznaczono jednocześnie: Wyłączenie odpowiedzialności: nie jesteśmy prawnikami, a przedstawione tu informacje nie są poradą prawną. Wskazówki te podajemy w celach informacyjnych i zalecamy zasięgnąć właściwej porady prawnej na temat prowadzenia konkursów zgodnie z prawem obowiązującym w Twoim regionie. 

Ile zarabia Friz? Karol Wiśniewski ma zgarniać TAKIE pieniądze za miliony wyświetleń!

Sonda
Chcesz zobaczyć Friza we freakowych walkach MMA?