Friz chce sprzedać swój luksusowy samochód! Cena jest już ujawniona?

i

Autor: Daniel Szura / screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/shorts/Z6BartyMBDs Friz samochód mercedes sprzedaż

Friz myśli o sprzedaży swojego luksusowego samochodu! Cena jest już ujawniona?

2022-04-28 13:28

Karol Friz Wiśniewski przyznał, że rozważa sprzedaż swojego luksusowego samochodu. Chodzi o sportowego Mercedesa, który ma nawet spersonalizowaną tablicę rejestracyjną. Jednocześnie popularny twórca przyznał, że byłoby mu bardzo szkoda wystawiać na sprzedaż pojazd, bo niewątpliwie mógłby on stać w garażu. Sam jednak ma wrażenie, że pieniądze włożone w tuning trochę się marnują. Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Samochód Friza - czym jeździ?
  2. Friz - sprzedaż samochodu

Samochód Friza wzbudza dużą uwagę i zainteresowanie, gdy tylko pojawia się na ulicach polskich miast. W internecie znajdziecie mnóstwo filmików, jak ktoś nagrał poruszającego się po drodze Youtubera. Błyszczący Mercedes-AMG CLA 45 to rzucająca się w oczy bestia na kółkach, która jest marzeniem wszystkich fanów szybkich, sportowych, a przy tym wszystkim luksusowych samochodów. Wiemy, jak dużą wartość sentymentalną stanowi ten pojazd dla Karola Wiśniewskiego. Pokazał to rozpaczając, gdy nie ze swojej winy miał poważną kolizję. Jak się okazuje, niebawem może znaleźć się w Waszym garażu! Friz zastanawia się, czy sprzedać swoj historyczny pojazd.

Zarobki Ekipy Friza przyprawiają o zawrót głowy. Taka kasa wpłynęła na konto ich firmy!

Friz kiedyś i dziś

Samochód Friza - czym jeździ?

Samochód Friza to fura niczym z gier komputerowych! Od 2018 roku, w garażu popularnego twórcy stoi Mercedes-AMG CLA 45, z dwulitrowym silnikiem o mocy 381 koni mechanicznych. Pojazd marzeń Karola Wiśniewskiego ma napęd na cztery koła, a do 100km/h przyspiesza w czasie 4,2 sekundy. Jesienią 2021 roku głośno zrobiło się wtedy, gdy Friz rozbił Mercedesa, ale nie ze swojej winy. Uszkodzony był zderzak, dokładki, lampa, przesunięta była cała maska oraz błotnik. Youtuber skarżył się także, że samochód ściąga z drogi i zerwana jest folia na lakier. Jak się później okazało szkody faktycznie były poważne, a sama naprawa wyniosła 40 tysięcy. Pokryta została w całości z ubezpieczenia sprawcy kolizji.

Friz - sprzedaż samochodu

Karol Friz Wiśniewski jeszcze się zastanawia, czy chce sprzedać samochód. Wiele jednak na to wskazuje, że lada chwila podejmie ostateczną decyzję, bo już w marcu 2022 wykazał zainteresowanie sprzedażą. Już wtedy napisał, że od ponad półtora roku czeka na nową furkę. Zrealizował już wpłaty wstępne, ale ostatecznie odwołał zamówienie twierdząc, że domy są fajniejsze niż samochody. Teraz marzenie nowej fury wróciło. Za ile Friz będzie chciał sprzedać Merola? Oryginalna wersja samochodu to koszt 220 tysięcy złotych. Wiśniewski ma jednak wersję po liftingu, więc śmiało wyceniamy pojazd na ok. 300 tysięcy złotych.

Sonda
Czy kupiłbyś/kupiłabyś samochód od Friza?