Friz

i

Autor: screen z filmu na YouTube: POPŁYNELISMY PRAWDZIWĄ ŁODZIĄ PODWODNA! / YouTube.com/EKIPA Friz

Friz USUNĄŁ filmik z Wersow! To jednak nie koniec przykrych zaskoczeń

2022-05-06 15:21

Przed fanami Friza i Ekipy nie da się niczego ukryć. Czujni widzowie od razu zauważyli, że jeden z najchętniej oglądanych filmików zniknął z kanału najpopularniejszego polskiego youtubera. To zrodziło szereg pytań. Oliwy do ognia dolał fakt, że również Wersow zdecydowała się na usunięcie kilku materiałów.

Friz i Wersow są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich konta w mediach społecznościowych śledzą miliony fanów, a każdy niespodziewany ruch wywołuje lawinę spekulacji. Nie inaczej było w chwili, kiedy czujni wielbiciele członków Ekipy odkryli, że Friz usunął ze swojego kanału najpopularniejsze, nie licząc teledysków, wideo z udziałem ukochanej. Mowa o zrealizowanym lata temu materiale ZŁA ODPOWIEDŹ - WPADASZ DO BASENU, gdzie mogliśmy podziwiać Wersow jeszcze w różowych włosach. W trwającym blisko 20 minut filmiku Friz wcielał się w rolę prowadzącego, a przy okazji sam brał udział w zabawie polegającej na zgadywaniu, która z opowiedzianych historii jest prawdziwa, a która fałszywa. O dziwo druga część serii, w której pojawiają się sami faceci, wciąż jest dostępna na śledzonym przez blisko 5 milionów użytkowników kanale Karola Wiśniewskiego. Co się zatem stało?

Zobacz też: Friz opowiedział o swojej maturze. Jego wypracowanie było oryginalne!

Sonda
Czekasz na ślub Wersow i Friza?

Friz usunął wideo z Wersow

Spokojnie, Friz i Wersow wciąż są szczęśliwym narzeczeństwem. Powody usunięcia popularnego filmiku nie są jednak znane. Jak donosi serwis BOOP.pl, z kanału Wersow także zniknęło kilka materiałów. Internauci odkryli, że najpopularniejsza influencerka ukryła między innymi filmik, na którym widać, jak przymierza stroje kąpielowe. Być może Weronika uznała, że nie chce, aby fani mieli łatwy i szybki dostęp do jej vlogów z przeszłości?

Wersow kiedyś i dziś