Friz spełnił swoje marzenie! Rozmawiał z najpopularniejszym Youtuberem w USA

2020-05-23 17:50
Friz spełnił swoje marzenie! Rozmawiał z najpopularniejszym Youtuberem w USA
Autor: YouTube Friza Friz spełnił swoje marzenie! Rozmawiał z najpopularniejszym Youtuberem w USA

Friz od początku nie ukrywał kto jest jego największym idolem, oraz skąd czerpie inspiracje na kontent, który pojawia się na jego kanale. Jeden z najpopularniejszych youtuberów w USA postanowił zapoznać się z całą Ekipą Friza, a przy okazji dowiedzieliśmy się, gdzie Friz z przyjaciółmi mieszka w USA.

Friz rozmawiał ze swoim idolem, który mieszka w Stanach Zjednoczonych. Warto zaznaczyć, że EKIPA jest w Los Angeles od marca 2020 roku. Aktualnie mieszkają w dzielnicy Tarzana, która powstała na byłej farmie amerykańskiego pisarza, twórcy cykli książek o Tarzanie. W ostatnim filmie, który Karol opublikował na swoim kanale YouTube, pokazał jak wraz z przyjaciółmi spędza czas w domu w USA. Oprócz tego, zdradził również, że rozmawiał ze swoim idolem, czyli jednym z najlepszych youtuberów w Stanach Zjednoczonych. 

Logan Paul u Friza!

Logan Paul to amerykański youtuber, bokser, aktor i influencer. Swoją karierę rozpoczął od umieszczania wideo w serwisie Vine. Logan urodził się 1 kwietnia 1995 roku i dorastał w Ohio z młodszym bratem Jakiem. Logan jako jeden z pierwszym youtuberów postanowił stworzyć na swoim kanale daily. Przez rok codziennie dzielił się z widzami swoim życiem. Bardzo podobnie zrobił Friz. Teraz youtuberzy będą mogli się spotkać, co Logan Paul zaznaczył, w trakcie połączenia przez internet z Frizem. Całą rozmowę, w której Logan jest zdziwiony widokiem 10 polskich influencerów w jednym domu w Los Angeles możecie zobaczyć na kanale u Karola.

Najnowsze