Friz przystojniejszy od Marcina Dubiela? Który youtuber ma większe powodzenie u kobiet?

2021-03-30 9:52
Friz, Marcin Dubiel
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER / Daniel Bodzenta/East News

Friz przystojniejszy od Marcina Dubiela, a może odwrotnie? Jak wiemy, zarówno jeden jak i drugi internetowy twórca na brak popularności od strony kobiet narzekać nie może, ale który z nich ma większe powodzenie? Sprawdźmy to poniżej!

Friz bez wątpienia jest najpopularniejszym internetowym twórcą pod kątem zasięgów w serwisie YouTube oraz innych mediów społecznościowych, ale czy wygrywa on w każdym konkursie? Który polski youtuber jest zdaniem internautów najprzystojniejszy? W dobie internetu, który dla młodszego pokolenia jest niczym dobra, wciągająca książka, youtuberzy oraz wszyscy inni internetowi twórcy są niczym Enrique Iglesias z plakatu na ścianie u każdej nastolatki. Youtuber w dzisiejszych czasach jest nie tylko osobą publiczną, która ma dużo do powiedzenia w wirtualnym świecie, ale jest także wymarzonym ideałem, partnerem dla niemalże każdej fanki. Jak to wygląda więc w przypadku Friza lub Marcina Dubiela?

Ranga popularności i rozpoznawalności tych twórców w naszym kraju jest dość zbliżona. Który z nich zatem cieszy się większym wianuszkiem adoratorek? Trudno oczywiście odpowiedzieć w sposób klarowny patrząc na to, że o gustach się nie dyskutuje, a to kto się nam podoba, a kto nie jest w dużej mierze zależne od naszych osobistych upodobań. Mimo wszystko zarówno Karol Wiśniewski, jak i Marcin Dubiel mogą pochwalić się podobnym wyczuciem stylu i pewnością siebie, która tylko dodaje im uroku. 

Friz vs Marcin Dubiel 

Friz i Marcin Dubiel mają ze sobą wiele wspólnego, chociażby pasja, która przemieniła się w ich życiu w realną pracę. Dodatkowo twórcy urodzili się w tym samym roku, a więc zarówno Friz jak i Marcin mają obecnie po 25 lat. Jak wiemy serce Karola już od dłuższego czasu nie jest już do wzięcia. Z Kolei Marcin jakiś czas temu oświadczył na swoich mediach społecznościowych, że znowu jest singlem!

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?
Najnowsze