Roxie Węgiel i Oliwia Górniak przejmują polski YouTube! Ich występ w Dance Dance Dance robi furorę

2021-03-23 11:12
Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak
Autor: TVP

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak wygrają Dance Dance Dance 3? Dziewczyny na parkiecie robią prawdziwą furorę, ale jak się okazuje nie tylko! Nie mają sobie równych nawet na polskiej scenie YouTube’a gdzie zajmują jedno z wyższych miejsc na karcie na czasie! Ich występ spodobał się wszystkim fanom.

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak wygrają Dance Dance Dance 3? Zdaniem wielu fanów dziewczyny nie mają sobie równych, a wygraną tanecznego show już mają w kieszeni. Jeden z ich występów nadal robi w sieci prawdziwą furorę i jest numerem jeden. Od odcinka minęło już trochę czasu, jednak fani nadal nie mogą przestać oglądać choreografię zatańczoną przez samą Roksanę Węgiel i jej bliską przyjaciółkę Oliwię Górniak, która już od lat sama pasjonuje się tańcem w różnej jego dziedzinie. Dziewczyny na scenie Dance Dance Dance dały prawdziwy popis, który na długo zostanie z fanami wokalistki.

Ich taneczny pokaz chwilę po emisji odcinka trafił do internetu, prosto na kartę na czasie w serwisie YouTube, która jak wiemy jest w dzisiejszych czasach wyznacznikiem najczęściej oglądanych i najpopularniejszych treści. Nagranie z ich występu pojawiło się w sieci kilka dni temu i nadal utrzymuje się dzielnie na liście najchętniej oglądanych treści na polskim YouTube. Roxie Węgiel i Oliwia Górniak obecnie zajmują szóste miejsce w rankingu YouTube’a!

Roxie Węgiel wygra Dance Dance Dance 3

Roxie Węgiel wzięła udział w trzeciej edycji roztańczonego programu Dance Dance Dance, w którym tańczy wraz ze swoją przyjaciółką tancerką Oliwią Górniak. Dziewczyny dają na scenie prawdziwy taneczny popis i mają duże szanse na zwycięstwo!

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4
Najnowsze