Friz

i

Autor: fot. Daniel Szura

Friz powiedział, ile wydał na Black Friday. To duże zaskoczenie!

2021-11-29 13:13

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przeżyciami. Ostatnio zdradził coś, co zaskoczyło wiele osób. Friz poinformował, ile wydał na Black Friday.

Friz powiedział, ile wydał na Black Friday. To duże zaskoczenie! Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Na swoim koncie ma kilka projektów, które zakończyły się wielkim sukcesem. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - wyznał coś, co zaskoczyło wielu jego fanów. Słynny influencer zdradził, ile pieniędzy wydał z okazji Black Friday. Ta kwota może zaskoczyć nawet jego najwierniejszych fanów! Co napisał Karol Wiśniewski? Sprawdź jego post na Twitterze niżej.

Mortalcio i Kartonii to nowi Friz i Wersow! Kim są członkowie Genzie?

Friz z Ekipy miał stłuczkę! Karol Wiśniewski wszystko nagrał

Friz o wydatkach na Black Friday

O tym, ile pieniędzy Karol wydał z okazji Black Friday, możemy dowiedzieć się z jego Twittera. Wpis gwiazdy internetu zaskoczył wiele osób! - Nie kupiłem ani jednej rzeczy w trakcie całego blackweek - czytamy. Oznacza to, że Friz w Black Friday nie wydał ani złotówki!

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.