Friz

i

Autor: Screen YT: Karol Friz Wiśniewski/FRIZ x MR. POLSKA - AWARYJNE ŚWIATŁA (prod. LA$$A)

Friz nie ma już konkurencji?! Jego największy rywal wypadł z gry

2023-01-03 12:08

Największy rywal Friza ogłosił swój koniec. Wiele wskazuje na to, że Karol Wiśniewski może odetchnąć z wielką ulgą, ponieważ wszystko wskazuje na to, że nie ma już konkurencji na polskim YouTube. A może to dopiero cisza przed burzą i wkrótce pojawi się nowa odsłona projektu?

Jeden z największych konkurentów Friza ogłosił koniec projektu. Karol Wiśniewski może odetchnąć. Od początku mówiło się, że Ekipa ma silnego rywala, który może odebrać Frizowi sporą część widzów, a Ekipa powinna mieć się na baczności. Mowa oczywiście o Team X. Choć to chłopak Wersow jako pierwszy zdecydował się na przeniesienie amerykańskiego kontentu stworzenia grupy przyjaciół, zamieszkania razem oraz nagrywania wspólnych materiałów, to Team X, niemal od samego początku, był dla niego sporą konkurencją, która motywowała go w tym, by nie osiadać na laurach i stale piąć się w górę. Marki związane z Team X były widoczne w wielu sklepach, a uczestnicy poprzednich edycji naprawdę dobrze radzili sobie w Internecie. Chyba nikt nie spodziewał się tego, że z dnia na dzień projekt zostanie zakończony.

Dubiel bezlitośnie kpi z Natsu. TE słowa zabolałyby każdego

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Team X3 - koniec projektu

Team X3 oficjalnie rozpoczął się 26 kwietnia 2022 roku. Wiele wskazywało na to, że twórcy odniosą spory sukces. Poprzednie edycje stały się przecież hitami, które zostały ciepło przyjęte przez widzów. Po tym, jak liderzy Team X1 i X2 (Stuu i Natsu) znakomicie zarządzali swoimi ekipami przyjaciół, wiele osób liczyło na to, że kolejna edycja, z godnym następcą podbije YouTube. Jednak w Nowy Rok, na kanale pojawił się odcinek zapowiadający koniec Teamu X3. Twórcy zdradzili, że projekt nie wyszedł tak, jak każdy zakładał. Youtuberzy zdradzili, że brak dyscypliny i dobrej organizacji pracy sprawił, że nadszedł czas, by pożegnać się z widzami. Każdy z twórców idzie w swoją stronę, prawdopodobnie skoncentrują się teraz na swoich własnych projektach. Dawid Sagan zdradził, że koniec projektu absolutnie nie oznacza końca jego działalności. Zdradził, że już niedługo będzie można zobaczyć go m.in na Twitchu.

Kłopoty Genzie. Friz przewiduje smutne losy swoich przyjaciół

Dziękuje wszystkim którzy byli z nami przez cały czas. Wiele tu przeżyłem i wiele wniosków wyciągnąłem, pamiętajcie ze koniec jednego etapu w życiu oznacza początek kolejnego. Niech kolejne lata będą lepsze niż 2022 ♥️

Nie wiadomo jednak, jaki będzie kolejny ruch Agnecji Spotlight. Część widzów liczy na to, że zapowiedź końca Teamu X oznacza jedynie koniec 3 edycji, a nie całkowite zawieszenie projektu.

Sonda
Ekipa Friza czy Team X?