Friz NIE kibicuje Polakom na mundialu 2022? Internauci nie mieli dla niego litości

2022-11-25 12:29
Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum
Autor: Daniel Szura Friz wpadł na SZALONY pomysł! Jednocześnie postawił mocne ultimatum

Friz zamieścił kontrowersyjny wpis, który oburzył wielu internautów. Popularny polski influencer często dzieli się swoimi przemyśleniami i jest w tym szczery, nie zwracając uwagi na to, co mogą pomyśleć jego odbiorcy. Tym razem chodzi o mundiał 2022. Jego tweet wywołał lawinę komentarzy. Czy Karol nie kibicuje polskiej reprezentacji?

Friz znów rozpętał aferę na Twitterze. Tym razem nie chodzi o żaden pomysł czy przesadzony vlog. Jego ostatni wpis dotyczył trwającego mundialu w Katarze i nie spodobał się większości internautów. Dla Karola to pewnie nic nowego, ponieważ pod jego wpisami często pojawiają się negatywne komentarze. To prawdopodobnie wiąże się z tym, że zazwyczaj jest do bólu szczery i nie boi się mówić tego, co myśli. Piłka nożna jest jednak delikatnym tematem, szczególnie dla kibiców polskiej reprezentacji. Większość osób nie wyobraża sobie, jak można nie trzymać kciuków za naszych. Co konkretnie napisał najpopularniejszy polski influencer?

ZOBACZ TAKŻE: Friz zdradził, jaki nietypowy bajer chciałby mieć w samochodzie. Chodzi o jedzenie!

OTO POLSKI MrBEAST [FRIZ vs CZVJNIK vs REZIGIUSZ] | ESKA XD - Hotplota #60

Friz o piłce nożnej

- Totalnie nie lubię piłki nożnej. Jeszcze pokopać to mogę, ale oglądać nigdy - napisał na Twitterze Karol Wiśniewski i tym samym dał do zrozumienia, że nie ogląda meczów Polaków na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze. Pod wpisem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Sonda
Lubisz piłkę nożną i kibicujesz Polakom na MŚ 2022?

Friz w ogniu krytyki

"Nikt nie pytał. Po co to napisałeś?", "To nie oglądaj", "Nie rozumiem tej nagonki na piłkę nożną", "Tu chodzi o kibicowanie swojej reprezentacji, a nie udawać fana piłki" - czytamy pod tweetem Friza. Pojawiły się jednak też pozytywne komentarze, w których fani Karola przyznali, że rozumieją go, ponieważ podobnie jak on nie lubią futbolu. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze