Friz miał BARDZO niebezpieczną sytuację w samochodzie! Co się stało?!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: FRIZ SIE NIE WYRABIA *jest ciężko* / aferki / WIELKI WYŚCIG O 100.000 ZŁ! (ODC 1/5) / Karol Friz Wiśniewski Friz miał BARDZO niebezpieczną sytuację w samochodzie! Co się stało?!

Friz miał BARDZO niebezpieczną sytuację w samochodzie! Co się stało?!

2022-09-12 11:19

Friz uwielbia jeździć samochodem. Wtedy też ma wolną chwilę, by skontaktować się i porozmawiać ze swoimi fanami. Robi to nagrywając krótkie filmiki, które publikuje na InstaStories. Karol Wiśniewski, w czasie nagrywania jednego z takich materiałów zaliczył małą wpadkę. Nie wiedział, jak z niej wybrnąć.

Spis treści

  1. Friz - wpadka z telefonem

Friz może mówić o wielkim szczęściu. W czasie jazdy samochodem i nagrywania materiału na InstaStories wpadł w duże zakłopotanie. Youtuber doskonale wie, że korzystanie z telefonu podczas jazdy jest niedozwolone. Zgodnie z art. 45 ust. 2 pkt. 1 Ustawy Prawo o ruchu drogowym od 17 września 2022 roku mandat za używanie telefonu podczas jazdy wynosi 500 złotych i 12 punktów karnych. Najpopularniejszy internetowy twórca, w związku z tym, nagrywa wideo nie trzymając smartfona w dłoni, tylko układając go na półce swojego Mercedesa. Nie łamie w ten sposób przepisów. Niespodziewanie jednak, w pewnym momencie telefon zsunął się i upadł na podłogę. Karol Wiśniewski spanikowany nie wiedział, co w tym momencie zrobić, by nie spowodować zagrożenia na drodze. 

Członkowie Ekipy stawiają na własne biznesy. Co teraz robi Mini Majk, Tromba i inni?

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?
Friz kiedyś i dziś

Friz - wpadka z telefonem

Friz ułożył telefon pionowo przy gnieździe od zapalniczki. Nagrywał materiał na Instastories i opowiadał, jak ciężko idzie mu z montażem. W pewnym momencie telefon przechylił się i upadł na podłogę. Youtuber zaskoczony sytuacją mówi w tle:

Co teraz?? Jak mam wyjąć ten telefon? Nie zatrzymam się na drodze, kurde.

- mówił roztrzęsionym głosem. Po chwili zdołał sięgnąć po telefon i wyłączył nagrywanie. 

Sam Friz ostatnio spędza bardzo dużo czasu w studio montażowym. Pracuje nad odcinkami rywalizacji o 100 tysięcy złotych! Pojawił się już drugi odcinek, ale jeśli jeszcze nie widzieliście pierwszego, to koniecznie nadróbcie zaległości.