Friz ma już postanowienie na 2022 rok! Co tym razem chce osiągnąć?

2021-10-21 11:30
Friz
Autor: Daniel Szura

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przeżyciami. Teraz zdradził swoje pierwsze plany na 2022 roku! Czym zaskoczy nas w niedalekiej przyszłości?

Friz ma już postanowienie na 2022 rok! Co tym razem chce osiągnąć? Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - wyznał coś, co zaciekawiło wielu jego fanów. Do tej pory wszystkim wydawało się, że influencer uwielbia adrenalinę i sport. Wskazywały na to jego liczne przygody, którymi chwalił się w mediach społecznościowych. I nie pomylili się! Teraz Friz zdradziła na swoim Twitterze, że w 2022 roku chce nauczyć się kolejnej dyscypliny - W 2022 nauczę się serfować. Surfować czy serfować? - pisze Karol na swoim profilu.

Friz kiedyś i dziś

Friz i jego reality show

Kilka dni temu pisaliśmy o innym nowym osiągnięciu Karola Wiśniewskiego. Popularny influencer postanowił stworzyć internetowy program typu talent show o nazwie Twoje 5 minut. Poszukuje w nim nowych gwiazd polskiego internetu. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze