Friz kupił nowy dom. Czy teraz tam będzie mieszkać Ekipa?

2021-04-21 14:17
Friz kupił nowy dom. Czy teraz tam będzie mieszkać Ekipa?
Autor: Kadr z filmu POMNIEJSZYLIŚMY MU POKÓJ! z kanału Karol Friz Wiśniewski Friz kupił nowy dom. Czy teraz tam będzie mieszkać Ekipa?

Karol Friz WIśniewski od początku projektu Ekipa wynajmuje wraz z przyjaciółmi luksusowe domy w Krakowie. Aktualnie mieszkają w willi, która ma ponad 1000 metrów kwadratowych. NIe ma się co dziwić, w końcu musi się zmieścić tam ponad 10 osób, a i operatorzy z montażystami muszą mieć swoje miejsce pracy. Ostatnio Friz pochwalił się kupnem nowego domu. Czy to oznacza, że Ekipę czeka przeprowadzka?

Friz kupił nowy dom. Informacja o tym, że Karol Wiśniewski kupił nowy dom wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród fanów Ekipy. Od razu zaczęły się spekulacje, związane z przeprowadzką Youtuberów do nowej willi, którą zakupił Friz. Warto przypomnieć, że Karol wraz z przyjaciółmi od początku projektu Ekipa wynajmują domy w Krakowie. Na początku drugiego sezonu Ekipa Friza była uziemiona w Los Angeles i byli zmuszeni przeprowadzać się do innych luksusowych willi aż trzy razy. Czy nowa nieruchowość oznacza, że Karol przeprowadzi się do nowego domu?

Friz nie jest Polakiem? Testy, które zrobił nie pozostawiają złudzeń!

Friz kiedyś i dziś

Friz kupił nowy dom. Ekipa się przeprowadza?

Na Twitterze Karol Wiśniewski poinformował swoich fanów o tym, że kupił nowy dom. Wszyscy od razu zaczęli się zastanawiać, czy Karol wraz z Weroniką i Chmurką chcą się wyprowadzić od Ekipy i zamieszkać na swoim. 

Twitter Friza
Autor: screen z Twittera https://twitter.com/FRIZtoja

Friz nie kupił domu dla siebie. Okazuje się, że jest to dom kupiony pod projekt. Nie wiadomo natomiast, czy Karol miał na myśli Ekipę, czy cały holding Ekipa S.A. Jedno jest pewne, Karol po tym jak skończy swój tajemniczy projekt, odda dom w ręce swoich rodziców.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze