EKIPA: holding, Friz, to nosi, lody, piosenki. Kim są influencerzy z Ekipy?

2021-04-16 8:34
EKIPA: holding, Friz, to nosi, lody, piosenki. Kim są influencerzy z Ekipy?
Autor: Kadr z filmu INFLUENCERZY BEZ CENZURY (FILM DOKUMENTALNY) z kanału Karol FRIZ Wiśniewski EKIPA: holding, Friz, to nosi, lody, piosenki. Kim są influencerzy z Ekipy?

Ekipa to najpopularniejsza grupa influencerów, którzy żyją ze sobą w jednym ogromnym domu w Krakowie i tworzą kontent na kanały społecznościowe. Założycielem jest Karol Friz Wiśniewski oraz Łukasz Wojtyca znany jako Wujek Łuki. Kim są? Wszystkie szczegóły o Ekipie znajdziecie w jednym miejscu!

EKIPA: holding, Friza, to nosi, lody, piosenki. To są najpopularniejsze frazy, których szukacie w Google o największej grupie influencerów w Polsce. Ekipa to już nie tylko paczka przyjaciół, ale również firma, która przynosi ogromne dochody wszystkim zrzeszonym w tym projekcie. Friz postanowił zmonetyzować działalność między innymi wchodząc na giełdę. Stworzył ogromny holding, dzięki któremu może tworzyć i produkować na przykład gry, czy materiały wideo na platformę YouTube. Co wiemy o EKIPIE?

250 tys. zł za... PAPIEREK PO LODACH. Ekipa Friza rozwaliła system

Friz kiedyś i dziś

EKIPA: holding

W holding Ekipy wchodzi aż pięć spółek:

  • EKIPA S.A - spółka odpowiedzialna za działalność produkcyjną i wrażanie nowych technologi. EKIPA S.A ma 100& udziału w EKIPA Management, EKIPATONOSI, Pigeon Studios, Join our Dreams.
  • EKIPA Management - spółka zależna od EKIPA S.A. Zajmuje się obsługą, pozyskiwaniem nowych kontraktów,, odpowiada za pośrednictwo w kontaktach reklamowych, a także chroni wizerunek twórców. 
  • EKIPATONOSI - spółka, która zajmuje się produkcją odzieży i akcesoriów. 
  • PIGEON STUDIOS - spółka zajmująca się produkcją filmową.
  • Join Our Dreams - spółka, która współprodukuje i wydaje gry wideo na różnych platformach.

Friz - zarobki w 24 godziny robią wrażenie. Fani policzyli, ile zarobił na piosence!

EKIPA: Friz

Friz jest głównym założycielem i współwłaścicielem holdingu EKIPA. Bez jego wiedzy nie są podejmowane żadne kluczowe decyzje w firmie. Karol Wiśniewski to także najpopularniejszy influencer w Polsce, który bardzo dobrze potrafi zmonetyzować produkty i pomysły na rynku internetowym i nie tylko.

EKIPA: to nosi

EKIPATONOSI to marka ubrań, która powstała przez wspólną współpracę Łukasza Wojtycy i Karola Wiśniewskiego na początku projektu daily. Asortyment trafia przede wszystkim do fanów Friza, oraz poszczególnych twórców z Ekipy.

Friz rapuje o bogactwie i misji. Nowa piosenka hitem jak 3KIPA? [PREMIERA]

EKIPA: lody

Lody Ekipy to kolejny pomysł na promocję marki nie tylko w internecie. Influencerzy postanowili wejść we współpracę z jedną z czołowych firm zajmujących się produkcją mrożonych produktów. Linia lodów, którą wypuściła Ekipa Friza jest limitowana.

EKIPA: piosenki

EKIPA od 2020 roku pracuje nad debiutanckim albumem Sezon 3, który produkują we współpracy z Donatanem, Cleo i B.R.O. Aktualnie na swoim koncie posiadają cztery utwory zamieszczone w serwisie YouTube:

  • Przejmujemy jutuby - utwór stworzony w 24 godziny
  • Finał 365 - utwór wyprodukowany na finał pierwszego sezonu, w którym występują Mateuszu Krzyżanowski i Kamil Chwastek
  • 3KIPA - utwór promujący debiutancki krążek Sezon 3
  • ZAEBYŚCIE - drugi utwór, który znajdzie się na pierwszej płycie Ekipy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze