EKIPA: holding, Friz, to nosi, lody, piosenki. Kim są influencerzy z Ekipy?

i

Autor: Kadr z filmu INFLUENCERZY BEZ CENZURY (FILM DOKUMENTALNY) z kanału Karol FRIZ Wiśniewski EKIPA: holding, Friz, to nosi, lody, piosenki. Kim są influencerzy z Ekipy?

EKIPA: holding, Friz, to nosi, lody, piosenki. Kim są influencerzy z Ekipy?

2021-04-16 8:34

Ekipa to najpopularniejsza grupa influencerów, którzy żyją ze sobą w jednym ogromnym domu w Krakowie i tworzą kontent na kanały społecznościowe. Założycielem jest Karol Friz Wiśniewski oraz Łukasz Wojtyca znany jako Wujek Łuki. Kim są? Wszystkie szczegóły o Ekipie znajdziecie w jednym miejscu!

EKIPA: holding, Friza, to nosi, lody, piosenki. To są najpopularniejsze frazy, których szukacie w Google o największej grupie influencerów w Polsce. Ekipa to już nie tylko paczka przyjaciół, ale również firma, która przynosi ogromne dochody wszystkim zrzeszonym w tym projekcie. Friz postanowił zmonetyzować działalność między innymi wchodząc na giełdę. Stworzył ogromny holding, dzięki któremu może tworzyć i produkować na przykład gry, czy materiały wideo na platformę YouTube. Co wiemy o EKIPIE?

250 tys. zł za... PAPIEREK PO LODACH. Ekipa Friza rozwaliła system

Friz kiedyś i dziś

EKIPA: holding

W holding Ekipy wchodzi aż pięć spółek:

  • EKIPA S.A - spółka odpowiedzialna za działalność produkcyjną i wrażanie nowych technologi. EKIPA S.A ma 100& udziału w EKIPA Management, EKIPATONOSI, Pigeon Studios, Join our Dreams.
  • EKIPA Management - spółka zależna od EKIPA S.A. Zajmuje się obsługą, pozyskiwaniem nowych kontraktów,, odpowiada za pośrednictwo w kontaktach reklamowych, a także chroni wizerunek twórców. 
  • EKIPATONOSI - spółka, która zajmuje się produkcją odzieży i akcesoriów. 
  • PIGEON STUDIOS - spółka zajmująca się produkcją filmową.
  • Join Our Dreams - spółka, która współprodukuje i wydaje gry wideo na różnych platformach.

Friz - zarobki w 24 godziny robią wrażenie. Fani policzyli, ile zarobił na piosence!

EKIPA: Friz

Friz jest głównym założycielem i współwłaścicielem holdingu EKIPA. Bez jego wiedzy nie są podejmowane żadne kluczowe decyzje w firmie. Karol Wiśniewski to także najpopularniejszy influencer w Polsce, który bardzo dobrze potrafi zmonetyzować produkty i pomysły na rynku internetowym i nie tylko.

EKIPA: to nosi

EKIPATONOSI to marka ubrań, która powstała przez wspólną współpracę Łukasza Wojtycy i Karola Wiśniewskiego na początku projektu daily. Asortyment trafia przede wszystkim do fanów Friza, oraz poszczególnych twórców z Ekipy.

Friz rapuje o bogactwie i misji. Nowa piosenka hitem jak 3KIPA? [PREMIERA]

EKIPA: lody

Lody Ekipy to kolejny pomysł na promocję marki nie tylko w internecie. Influencerzy postanowili wejść we współpracę z jedną z czołowych firm zajmujących się produkcją mrożonych produktów. Linia lodów, którą wypuściła Ekipa Friza jest limitowana.

EKIPA: piosenki

EKIPA od 2020 roku pracuje nad debiutanckim albumem Sezon 3, który produkują we współpracy z Donatanem, Cleo i B.R.O. Aktualnie na swoim koncie posiadają cztery utwory zamieszczone w serwisie YouTube:

  • Przejmujemy jutuby - utwór stworzony w 24 godziny
  • Finał 365 - utwór wyprodukowany na finał pierwszego sezonu, w którym występują Mateuszu Krzyżanowski i Kamil Chwastek
  • 3KIPA - utwór promujący debiutancki krążek Sezon 3
  • ZAEBYŚCIE - drugi utwór, który znajdzie się na pierwszej płycie Ekipy