Czvjnik szczerze o Frizie. Karol Wiśniewski odniesie się do jego słów?

i

Autor: screen z instagrama/czvjnik, screen z instagrama/frizoluszek

Czvjnik szczerze o Frizie. Youtuber nie przebierał w słowach!

2022-08-31 15:57

Czvjnik, to jeden z guru YouTube. Jego miesięczne wyświetlenia są wyższe nawet od tych od Friza! Pojawiły się plotki, że youtuberzy mocno ze sobą rywalizują, a ich stosunek do siebie, co najmniej nie należy do neutralnych. Czvjnik postanowił szczerze powiedzieć, co sądzi o Karolu Wiśniewskim. Czy youtuber rozpętał internetową wojnę?

Czvjnik skomentował porównania do Friza i jego twórczość. Wiele osób sugeruje, że Karol Wiśniewski i Czvjnik toczą ze sobą internetową rywalizację i prześcigają się m.in. w ilości odtworzeń filmów. Choć ich twórczość różni się od siebie, a youtuberzy nie są nawet do siebie podobni, to pojawia się coraz więcej głosów sugerujących, że Czajnik, czyli Sebastian Czajewski, to następca Friza, który może zdominować polski YouTube. Twórca często wrzuca również Shortsy, które są równie popularne, co jego filmy. Wyświetlenia na głównym kanale Karola Wiśniewskiego wahają się między 15 a 35 milionów miesięcznie. W przypadku Czvjnika, miesięczne wyświetlenia wynoszą ponad 30 milionów. Wcześniej, często udawało mu się nawet przebić magiczną granicę 100 milionów! Czajnik, tylko w ostatnim miesiącu, zebrał na swoim kanale dodatkowe 85 tysięcy obserwujących. Sebastian Czajewski postanowił odnieść się do plotek i powiedział, co sądzi o Frizie. Jego odpowiedź może was zaskoczyć!

Friz i Wujek Łuki mają pomysł na życie. Będziecie w szoku, co wymyśliła Ekipa Holding!

LUKSUS EKIPY FRIZA, NAJEDZ SIĘ ZA 15 ZŁOTYCH, CZARNA SKRZYNKA W SAMOCHODZIE, KRZYSZTOF TRAPCZYK | ESKA XD #050

Czvjnik o Frizie

Czvjnik kontra Friz. Część internautów stworzyła wyimaginowany konflikt między youtuberami. Okazuje się jednak, że Czvjnik ma ogromny respekt do Friza za to, co robi i jak wielki sukces odniósł. Według niego, Friz wypracował sobie pozycję, której raczej już nie da się stracić.

Sam Friz to jest maszyna. Moim zdaniem to jest maszyna i jest królem, jeśli chodzi o tworzenie ekip. Schemat jego działania jest TOP 1. To jest nie do zatrzymania. Gość wypracował sobie coś tak potężnego, że tego już mu nikt nie zabierze.

Czajnik jest fanem Friza. YouTuber przyznał, że choć początkowo należał do grupy, która hejtowała i patrzyła negatywnie na twórczość Friza, to po kilku odcinak stwierdził, że jest w nim ogromny potencjał, którego nie można bagatelizować. Czajnik przyznał, że szczególnie lubi pierwszy sezon, który nagrał Karol.

Wersow zrobiła GRUBĄ imprezę urodzinową! Jej seksowny look zrobił furorę!

Na początku tez byłem w tej ekipie, że nawet nie zajrzałem na jego kanał i przyznaję, to był błąd. Szkoda, że nie zajrzałem na pierwszy sezon, gdy ludzie hejtowali, bo dałem się ponieść temu nurtowi, który mówił, że Friz g*wno robi, że jest dla dzieci, bla, bla bla...

Przyznał też, że w ostatnim czasie nie śledził losów Ekipy, więc nie jest w stanie skomentować ich ostatnich decyzji.