Friz i Mr. Polska

i

Autor: Screen/Instagram/@frizoluszek / Screen/TikTok/@tojafriz Friz i Mr. Polska w muzycznym duecie

Friz i Mr. Polska w jednym kawałku! Awaryjne światła HITEM jak Złote Tarasy?

2022-06-15 16:25

Friz zapowiedział POTĘŻNY numer, który nagrał wspólnie z Mr. Polska! Podekscytowany Youtuber zapowiedział, że nowy HIT będzie dostępny w sieci już w przyszłym tygodniu. Czy jego popularność przebije „Złote tarasy”? Przekonamy się już wkrótce!

Friz udostępnił na swoim Tik Toku zapowiedź kawałka, w którym rapuje wspólnie z Mr. Polska, autorem hitu „Złote Tarasy”, który na YouTube został odtworzony prawie 39 milionów razy. Nowa nuta zapowiada się równie ciekawie, co Friz zaprezentował na swoim Tik Toku.

Friz i Mr. Polska w muzycznym duecie

Mr. Polska, a właściwie Dominik Włodzimierz Czajka-Groot to muzyk, który urodził się 20 lipca 1989 roku w Toruniu, jednak w wieku 3 lat przeprowadził się wraz z rodzicami do Holandii, gdzie mieszka na stałe. Założył rodzinę i wychowuje z żoną 6-letnią córkę. Tworzy muzykę głównie w języku niderlandzkim, choć w jego twórczości można usłyszeć również polskie wersy. Od dłuższego czasu nagrywa również z polskimi artystami, jak Bedoes, Malik Montana czy Kizo.

Jego utwór, „Złote Tarasy”, stworzony jest w całości po polsku, a hip-hopowy kawałek pretenduje do hitu lata 2022. Pojawia się więc pytanie, czy Mr. Polska potrafi stworzyć jeszcze większy lub równie wielki hicior. Być może uczyni to wspólnie z Frizem, których kawałek pojawi się już w przyszłym tygodniu. Utwór „Awaryjne światła” zapowiada się obiecująco.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Friz postawił na szokującą zmianę w wyglądzie! Teraz wygląda jak ZUPKA CHIŃSKA

Sonda
Jak podoba ci się nowa fryzura Friza?
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8