Friz

i

Autor: screen z YT: Karol Friz Wiśniewski/TWOJE 5 MINUT! odc. 1

Friz i jego najlepsze projekty. Na tym dorobił się fortuny!

2023-05-06 17:52

Wszystko co tworzy Friz, staje się w mgnieniu oka hitem sieci. To zdecydowanie jeden z największych i najmłodszych przedsiębiorców w naszym kraju. Zarobki Friza interesują niemal wszystkich jego fanów i wcale nie są tabu. Jednak my postanowiliśmy przyjrzeć się projektom, na których Karol Wiśniewski zarobił najwięcej.

Najlepsze projekty Friza pomogły mu nie tylko w zdobyciu ogromnej rozpoznawalności, spełnieniu marzeń, ale również uplasowały go na liście najmłodszych milionerów 2022 w Polsce według Wprost. Karol Wiśniewski to prawdziwy przedsiębiorca, który w znakomity sposób potrafi wykorzystać swoje tzw. 5 minut. Nic więc dziwnego, że wielokrotnie mówi się, że czego Friz nie dotknie, zamienia się w złoto. Ekipa, Genzie, Twoje 5 Minut, Energylandia i Lody Ekipy to tylko niektóre z projektów chłopaka Wersow, na których dorobił się fortuny. Było ich zdecydowanie więcej, co tylko udowadnia, że Karol nie znosi nudy, a jego głowa jest pełna pomysłów. Prześwietliliśmy jego działalność i sprawdziliśmy, na czym Friz zarobił najwięcej i które jego projekty odniosły największy sukces.

Ile zarabia Friz 2023? GIGANTYCZNA kwota, do której oficjalnie się przyznał!

Julita Różalska nową gwiazdą Friza. Kim jest?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE