Friz i jego ekipa będą zarabiać mniej? Ta zmiana może uderzyć w ich fortunę!

2021-10-17 11:07
Friz
Autor: Youtube.com/ Karol Friz Wiśniewski

Friz to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. Okazuje się jednak, że wkrótce może się to zmienić. Dotyczy to także pozostałych członków słynnej Ekipy. Co może sprawić, że gwiazdy internetu zarobią mniej?

Friz i jego ekipa będą zarabiać mniej? Ta zmiana może uderzyć w ich fortunę! Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Teraz Karol Wiśniewski i grupa jego przyjaciół mogą być w tarapatach. Okazuje się, że pojawił się pomysł, który może sprawić, że wszyscy influencerzy będą zarabiali źle. Chodzi o wrześniowe oświadczenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Prezes UOKiK zapowiedział kontrolę mediów społecznościowych, aby influencerzy nie wzbogacali się na tak zwanej kryptoreklamie. Press.pl donosi, że Friz już otrzymał dokument, w którym został poproszony o pokazanie wszystkich umów, jakie do tej pory podpisał. Ma to być dopiero początek kontroli u gwiazd internetu.

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Friz i jego reality show

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowym projekcie Karola Wiśniewskiego. Popularny influencer postanowił stworzyć internetowy program typu talent show o nazwie Twoje 5 minut. Poszukuje w nim nowych gwiazd polskiego internetu. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Najnowsze