Friz zdradził szokującą tajemnicę. "Byłem pewny, że rzucę YouTube"

2021-10-13 16:19
Friz
Autor: Daniel Szura

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przemyśleniami. Ostatnio zdradził coś, co zaskoczyło wiele osób. Okazuje się, że Friz poważnie rozważał porzucenie życia influencera!

Friz zdradził szokującą tajemnicę. "Byłem pewny, że rzucę YouTube". Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - wyznał coś, co zaskoczyło wielu jego fanów. Jak się okazuje, młody mężczyzna klika lat temu poważnie zastanawiał się, czy nie porzucić kariery influencera. Poinformował o tym za pośrednictwem Twittera. - W czerwcu 2016 roku bylem na 80% pewny ze rzucę youtuba i pójdę na studia chemiczne, to był chyba jedyny moment w życiu kiedy chciałem rzeczywiście od tego odejść. A w lipcu pojawiło się pokemon go - napisał Friz. Okazuje się więc, że to słynna gra zatrzymała Karola przy tworzeniu contentu do internetu!

Friz kiedyś i dziś

Friz i jego reality show

Kilka dni temu pisaliśmy o innym nowym osiągnięciu Karola Wiśniewskiego. Popularny influencer postanowił stworzyć internetowy program typu talent show o nazwie Twoje 5 minut. Poszukuje w nim nowych gwiazd polskiego internetu. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.

Najnowsze