Friz groził Nitro 'liściem' w twarz, a teraz... TEN gest zrobił wrażenie!

2022-04-05 13:31
Friz groził Nitro 'liściem' w twarz, a teraz... TEN gest zrobił wrażenie!
Autor: Daniel Szura (Friz) / Fame MMA (Nitro) Friz groził Nitro 'liściem' w twarz, a teraz... TEN gest zrobił wrażenie!

Karol Friz Wiśniewski ma dobre serce, co już wielokrotnie pokazywał. To chociażby znacząca pomoc dla powodzian, rozdawanie pieniędzy przypadkowym ludziom, czy chociażby angaż w zbiórkę dla Ukrainy. Teraz młody Youtuber wyciągnął rękę na zgodę, w kierunku znanego twórcy, z którym miał poważny konflikt. Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Friz - konflikt z Nitrozyniakiem
  2. Friz - prezent dla Nitrozyniaka

Karol Friz Wiśniewski, jeśli chodzi o płynącą z serca dobroć, to zdecydowanie jest w czołówce polskich influencerów. Pisaliśmy już o tym, że Friz przekazał duże pieniądze dla powodzian, rozdał ludziom dużą sumę pieniędzy, a ostatnio mocno zaangażował się w pomoc dla osób uciekających przed rosyjską inwazją. Włączył się w akcję Dom Dla Ukrainy, która ma na celu zapewnienie mieszkań Ukraińcom. Twórca projektu Ekipy wyraźnie pokazuje, że to dobre stosunki międzyludzkie mogą zagwarantować pokój, a dobroć wraca ze zdwojoną siłą. Dlatego też, w trudnym dla wszystkich momencie, postanowił zażegnać dawny konflikt z Sergiuszem Górskim. Geneza konfliktu związana jest z zachowaniem, a raczej żartem, jaki wypłynął z ust Nitro. Youtuber podczas transmisji na żywo zaczął oglądać teledysk Wersow i jej narzeczonego. W momencie, gdy Weronika Sowa siedziała na barierce Nitro przeczytał na głos komentarz jednego z internautów: - Friz był krok od pozbycia się wszystkich problemów Ekipy. Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

Sonda
Donuty Ekipy - hit czy kit?
Friz kiedyś i dziś

Friz - konflikt z Nitrozyniakiem

Friz na drugi dzień wysłał wiadomość do Sergiusza Górskiego. To już dla mnie przesada. Beka beką, ale pośrednie życzenie komuś śmierci, czy ch*j wie co? Chamówa potężna. Gwarantuję ci liścia ode mnie jak się kiedyś spotkamy - napisał Friz do Nitro, o czym zrobiło się głośno. Wtedy też Nitrozyniak zarzucił twórcy projektu Ekipa Friza brak umiejętności panowania nad emocjami. Teraz przyszedł czas na pojednanie.

Friz - prezent dla Nitrozyniaka

Friz i Nitro byli skłóceni, nie mając ze sobą kontaktu. Panowie mieli kilka miesięcy na przeanalizowanie i zapewne doszli do wniosku, że obaj przesadzili. Karol Wiśniewski wyciągnął dłoń do Sergiusza Górskiego wysyłając mu stos kartonów z donutami Ekipy Friza, które pojawiły się w sprzedaży. Górski podsumował to mówiąc na swoim InstaStories: Zobaczcie, co dzisiaj do mnie przyjechało. Tak więc, Friz przyjmuję przeprosiny. Nic się nie stało i tyle, piątka. Przeprosiny przyjęte, nic się nie stało. Jak jakiś Youtuber chce mi coś za darmo dać, to ja to chcę, to piszcie na priv, to ja Wam dam adres.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze