Friz dostał kasę za walkę Tromby? Youtuber skomentował, do kogo trafiły pieniądze

2022-11-02 14:03
Tromba pokłócił się z Frizem o pieniądze. Prawda konfliktu wychodzi na jaw!
Autor: Fame MMA (Tromba) / screen z filmu na YouTube: FRIZ W AFERKACH (Wardęga, czy Friz zawalczy we Freak Fight, kogo nie lubi Friz) / Aferki

Tromba zdradził, czy musiał podzielić się z Frizem kasą, którą zarobił dzięki wygranej w Fame MMA 14. Ujawnił również, co z pieniędzmi za jego walkę z Marcinem Dubielem podczas 16 odsłony wydarzenia. Czy będzie zmuszony oddać część zarobionej kwoty? Co stanie się z pieniędzmi?

Friz dostał pieniądze za walkę Tromby? Podczas konferencji na Fame MMA Tromba zdradził, kto dostał kasę za jego walkę z Gimperem. Twórca, jako członek Ekipy, podpisał umowę z Ekipą Holding, według której spółka nie tylko zarządzała jego karierą i reprezentowała go, ale również dostawała określony procent z zarobionych przez niego pieniędzy. Po tym, jak Friz ogłosił zakończenie projektu Dom Ekipy, część twórców postanowiła złożyć wypowiedzenia i zmienić agencje zarządzające ich drogą zawodową i wizerunkiem. Jednak, według Ekipa Holding, takie wypowiedzenia nie mają żadnych podstaw prawnych, a umowy będą nadal respektowane. Tromba zdradził, czy całość kwoty, za wygraną walkę z Gimperem, trafiła do niego i co stanie się z kwotą, którą zarobi podczas Fame MMA 16.

Monika Kociołek o swojej przeszłości. Influencerka nie miała łatwego dzieciństwa

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Tromba - pieniądze za walkę

Tromba zdradził, co stało się z pieniędzmi za walkę z Gimperem. Po tym, jak 30 września 2022 (miesiąc temu) część członków Ekipy złożyła wypowiedzenie i oświadczyło, że rezygnuje z obowiązujących umów w sieci zawrzało. Nie wiadomo, jaki jest okres wypowiedzenia, jednak gdyby przyjąć standardowy czas tego typu świadczeń, to wszystko wskazuje na to, że umowy przestałyby być wiążące z najbliższym czasie lub okres wypowiedzenia właśnie się skończył. Choć Ekipa Holding nie przyjmuje do wiadomości i uważa, że takie wypowiedzenia nie mają żadnych podstaw prawnych, to część przyjaciół Friza uznaje, że jeśli złożyli wypowiedzenia, to będą respektować to, co się w nich znalazło.

Członkowie Ekipy chcą rozwiązania umów. Ekipa Holding wyraziła swoje stanowisko

Ja złożyłem wypowiedzenie i nic nie zamierzam oddawać.

Sylwester Wardęga postanowił dopytać, czy jeśli umowa, którą Tromba podpisał z Ekipą byłaby respektowana, to musiałby oddać część pieniędzy.

Według umowy - oczywiście. Ale ja złożyłem wypowiedzenie.

Z kolei Boxel był ciekawy, czy Wujek Łuki dostał część pieniędzy za walkę z Gimperem.

Nie wiem, czy dokładnie Wujas sobie wziął coś do portfela, ale ktoś dostał.

Tromba, według umowy powinien oddać część pieniędzy za walkę, jednak uważa, że po złożeniu wypowiedzenia, póki sprawa nie zostanie rozstrzygnięta w sądzie, to nie zamierza dzielić się zarobioną kasą.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze