Friz - śmigłowiec

i

Autor: Screen z YT: Karol Friz Wiśniewski/MÓJ PIERWSZY LOT HELIKOPTEREM! (JA PILOTUJE)

Friz będzie pilotem śmigłowca. Na kurs wydał fortunę!

2023-03-25 12:29

Podniebna przygoda Friza brzmi jak tytuł najnowszego programu Karola. Jednak tym razem nie chodzi o pracę i kontent, a spełnianie najskrytszych marzeń. Już niedługo Friz będzie oglądał świat z wysokości kilku tysięcy metrów nad ziemią. Narzeczony Wersow kończy kurs na pilota turystycznego! Czy zdecyduje się na zakup swojej prywatnej maszyny? Ile kosztuje kurs na licencję pilota?

Friz zostanie pilotem śmigłowca. Karol Wiśniewski pochwalił się swoim fanom tym, że jest coraz bliżej zdania wszystkich egzaminów oraz wylatania godzin, które są niezbędne do tego, by otrzymać licencję. Narzeczony Wersow przyznał, że to jedno z jego największych marzeń, przez co bardzo przykłada się do nauki. Zdradził również, że często jadąc samochodem, zamiast muzyki, słucha wykładów dotyczących lotnictwa oraz kierowania maszyną. Friz zdał niedawno egzamin z lotnictwa w swojej szkole i teraz najprawdopodobniej czeka go już tylko ten państwowy. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie Karol przesiądzie się do śmigłowca. Część fanów obstawia, że niedługo na jego parkingu, tuż obok Mercedesa pojawi się jeszcze jedna maszyna.

Friz doprowadził Polę z Twoje 5 Minut do łez. Bez hamulca powiedziała, co o nim sądzi!

Na mój pogrzeb obowiązuje…? | Dokończ Piosenkę #10

Friz - śmigłowiec

Po tym, jak Karol zakończył kurs spadochroniarski, postanowił, że to nie koniec jego podniebnej przygody. Tym razem zdecydował, że będzie pilotem śmigłowca. Friz zdradził, że zostały mu do wylatania ostatnie godziny. By zdobyć licencję należy zdać aż 14 egzaminów, ze wszystkich przedmiotów i spędzić 45 godzin nad ziemią. Pierwszy test, z którym musiał się zmierzyć nie należało do najłatwiejszych. Friz stresował się tym, że nie uda mu się odpowiedzieć poprawnie na większość pytań, przez co będzie musiał podchodzić do niego jeszcze raz. Na szczęście obawy okazały się niepotrzebne. Jego motywacja w spełnianiu marzeń oraz determinacja w nauce zapewniły mu znakomity wynik. Uzyskał aż 90%!

Friz zostanie pilotem śmigłowca - ile kosztuje kurs?

Karol Wiśniewski nie zdradził ile egzaminów ma już za sobą. Wiele wskazuje jednak na to, że w ciągu najbliższych tygodni będzie już pełnoprawnym pilotem śmigłowca turystycznego. Spełnianie marzeń często wiąże się również z ogromnymi kosztami. Friz musiał wydać sporo kasy na to, by rozpocząć taki kurs. Koszt licencji pilota turystycznego, uprawniającego do latania niekomercyjnego z pasażerami, wynosi nawet ponad 30 tysięcy złotych. Z kolei uznane szkoły pilotażu za pełen kurs na cywilnego pilota helikoptera życzą sobie nawet 200 tysięcy złotych.

Kłopoty Genzie. Friz przewiduje smutne losy swoich przyjaciół

Friz - śmigłowiec

i

Autor: Instagram/frizoluszek