Frekwencja Festiwal w Warszawie? Gdzie zagrają Podsiadło, Pezet i Daria Zawiałow?

2020-07-13 15:50 Patrycja Obarowska
Freekwencja Festiwal. Dawid Podsiadło zagra koncert w Białymstoku, ale pod jednym warunkiem
Autor: M. Murawski Dawid Podsiadło zagra koncert w Białymstoku, ale pod jednym warunkiem

Frekwencja Festiwal w Warszawie? Darmowy koncert, na którym wystąpi cała plejada znanych polskich artystów odbędzie się w stolicy Polski? Które miasto miało największą frekwencję w wyborach i ma szansę na wygraną? Zdradzamy więcej na ESKA.pl!

Frekwencja Festiwal to nic innego jak darmowy koncert dla miasta, które osiągnęło najwyższą frekwencję w głosowaniu w wyborach prezydenckich 2020! Wspaniała inicjatywa miała za zadanie zmotywować obywateli do oddania swojego głosu. Frekwencja Festiwal będzie okazją do zobaczenia i posłuchania na żywo wielu znanych wokalistów z Polski. Które miasto jest najbliżej wygrania darmowego koncertu? Warto zaznaczyć, że w walce o festiwal stanęły miasta powyżej 50 tys. mieszkańców. Chodziło o infrastrukturę do organizacji tak dużego wydarzenia. Organizatorzy wezmą pod uwagę frekwencję z dwóch tur wyborów. Oznacza to, że Frekwencja Festiwal najprawdopodobniej odbędzie się w Warszawie! Podczas drugiej tury, to właśnie w stolicy zanotowano rekordową frekwencję, która wyniosła niemal 77,5 procent. W pierwszej turze było to 74,4 proc.

Frekwencja Festiwal - miasto

Warszawa może pochwalić się imponującą frekwencją, ale na ostateczną decyzję organizatorów festiwalu powinniśmy jeszcze poczekać. Które miasta miały równie imponująco frekwencję? Dość wysoko w rankingu znalazły się:

Poznań: I tura 72,9% II tura 75,43%
Gdańsk: I tura  71,5% II tura 74,93%
Kraków: I tura 71,6% II tura 73,77%

Frekwencja Festiwal - kto wystąpi?

Darmowy festiwal muzyczny, który na tę chwilę ma szansę odbyć się w stolicy Polski będzie świetną okazją do posłuchania i zobaczenia między innymi Dawida Podsiadło, Korteza, Krzysztofa Zalewskiego, Sokoła  i wielu innych artystów, którzy potwierdzili swój udział w Frekwencja Festiwal. Do muzycznego przedsięwzięcia zgłosiła się cała plejada znanych polskich wokalistów, którzy z rozkoszą zagrają na żywo swoją muzykę dla mieszkańców zwycięskiego miasta. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze