Kevin Ostajewski o ślubie Britney Spears

i

Autor: ESKA // Instagram Britney Spears

Fotograf Britney Spears to Polak! Jaka księżniczka popu jest naprawdę? [WYWIAD]

2022-06-28 10:53

Britney Spears w końcu cieszy się życiem. Wokalistka, która w listopadzie zeszłego roku odzyskała wolność, celebruje każdą chwilę. W czerwcu piosenkarka stanęła na ślubnym kobiercu, oficjalnie stając się żoną Sama Asghariego. Nie wszyscy wiedzą o tym, że za fotografiami, które obiegły cały świat, stał Polak. To Kevin Ostajewski.

Fotograf Britney Spears to Polak! Kevin Ostajewski, bo o nim mowa, robił zdjęcia podczas ślubu gwiazdy z jej wieloletnim partnerem Samem Asgharim. Legendarna artystka stanęła na ślubnym kobiercu 9 czerwca 2022 roku. Na ceremonii nie zabrakło największych gwiazd show-biznesu, z którymi piosenkarka pozostaje w przyjacielskich relacjach. Na weselu bawiły się między innymi Madonna, z którą Britney odtworzyła legendarny pocałunek z 2003 roku, jej wieloletnia przyjaciółka Paris Hilton oraz będąca wielką fanką jej twórczości Selena Gomez. Za zdjęciami, które w ekspresowym tempie obiegły cały świat, stał natomiast Kevin Ostajewski. Polski fotograf dobrze zna się z wybrankiem księżniczki popu. Niedługo po uroczystości Kevin zawitał do Polski. Nie mogliśmy zatem nie skorzystać z okazji, by porozmawiać z nim o szczegółach hollywoodzkiej imprezy. 

Britney Spears postawiła na wielką zmianę. To uwolni ją od demonów przeszłości!

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?

Kevin Ostajewski o ślubie Britney Spears

To był magiczny moment nie tylko dla Britney i Sama, ale również dla Kevina. Ślub amerykańskiej gwiazdy był do tej pory największym wyzwaniem zawodowym w karierze fotografa. Podczas rozmowy Ostajewski zdradził nam, jaka Britney Spears jest naprawdę. Autor sesji ślubnej piosenkarki miał do powiedzenia same miłe słowa na jej temat.

Przed weselem byliśmy w prywatnym samolocie do Vegas, to tak samo - bardzo miła, bardzo grzeczna. Zawsze się pytała, czy coś potrzebuję. Mam do niej duży szacunek ze względu na to wszystko - zdradził nam Kevin.

Sprawdźcie, co jeszcze wyznał nam polski fotograf. Zapytaliśmy o to, kto wyszedł z inicjatywą pocałunku, a także o to, jakie serwowano jedzenie.

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!