Fotograf Britney Spears to Polak! Jaka księżniczka popu jest naprawdę? [WYWIAD]

2022-06-28 10:53
Kevin Ostajewski o ślubie Britney Spears
Autor: ESKA // Instagram Britney Spears

Britney Spears w końcu cieszy się życiem. Wokalistka, która w listopadzie zeszłego roku odzyskała wolność, celebruje każdą chwilę. W czerwcu piosenkarka stanęła na ślubnym kobiercu, oficjalnie stając się żoną Sama Asghariego. Nie wszyscy wiedzą o tym, że za fotografiami, które obiegły cały świat, stał Polak. To Kevin Ostajewski.

Fotograf Britney Spears to Polak! Kevin Ostajewski, bo o nim mowa, robił zdjęcia podczas ślubu gwiazdy z jej wieloletnim partnerem Samem Asgharim. Legendarna artystka stanęła na ślubnym kobiercu 9 czerwca 2022 roku. Na ceremonii nie zabrakło największych gwiazd show-biznesu, z którymi piosenkarka pozostaje w przyjacielskich relacjach. Na weselu bawiły się między innymi Madonna, z którą Britney odtworzyła legendarny pocałunek z 2003 roku, jej wieloletnia przyjaciółka Paris Hilton oraz będąca wielką fanką jej twórczości Selena Gomez. Za zdjęciami, które w ekspresowym tempie obiegły cały świat, stał natomiast Kevin Ostajewski. Polski fotograf dobrze zna się z wybrankiem księżniczki popu. Niedługo po uroczystości Kevin zawitał do Polski. Nie mogliśmy zatem nie skorzystać z okazji, by porozmawiać z nim o szczegółach hollywoodzkiej imprezy. 

Britney Spears postawiła na wielką zmianę. To uwolni ją od demonów przeszłości!

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?

Kevin Ostajewski o ślubie Britney Spears

To był magiczny moment nie tylko dla Britney i Sama, ale również dla Kevina. Ślub amerykańskiej gwiazdy był do tej pory największym wyzwaniem zawodowym w karierze fotografa. Podczas rozmowy Ostajewski zdradził nam, jaka Britney Spears jest naprawdę. Autor sesji ślubnej piosenkarki miał do powiedzenia same miłe słowa na jej temat.

Przed weselem byliśmy w prywatnym samolocie do Vegas, to tak samo - bardzo miła, bardzo grzeczna. Zawsze się pytała, czy coś potrzebuję. Mam do niej duży szacunek ze względu na to wszystko - zdradził nam Kevin.

Sprawdźcie, co jeszcze wyznał nam polski fotograf. Zapytaliśmy o to, kto wyszedł z inicjatywą pocałunku, a także o to, jakie serwowano jedzenie.

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze