Britney Spears

i

Autor: PMPhoto / SplashNews.com/EAST NEWS

Britney Spears postawiła na wielką zmianę. To uwolni ją od demonów przeszłości!

2022-06-23 23:10

Choć mogłoby się wydawać, że Britney Spears ma dosłownie wszystko, jej życie prywatne dalekie jest od idealnego. Gwiazda przez ponad 13 żyła pod kuratelą swojego ojca, który traktował ją jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Gdy gwiazda w końcu się uwolniła, wzięła sprawy w swoje ręce i postawiła na znaczące zmiany.

Britney Spears cieszy się życiem na całego. Gwiazda chętnie dzieli się nagimi zdjęciami i za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje życie po zdjęciu kurateli. Artystka od 2008 roku pozostawała pod opieką ojca Jamiego, któremu, jak się okazało, nie zależało na dobru sławnej córki, a na bogaceniu się jej kosztem. Za sprawą fanów i zorganizowanego przez nich ruchu Free Britney księżniczka popu odzyskała wolność w listopadzie 2021 roku i szybko zaczęła pozbywać się demonów przeszłości. Piosenkarka wzięła ślub z wieloletnim partnerem Samem Asgharim, a fotografie ślubne wykonał polski fotograf Kevin Ostajewski. Niedługo po ceremonii artystka zniknęła z mediów społecznościowych. Po kilku dniach przerwy powróciła jednak, by pochwalić się nowym nabytkiem. To przepiękna willa, która pomoże Brit zapomnieć o piekle, jakie zgotowali jej najbliżsi.

40-letnia Britney Spears pręży się w bikini. Wygląda bosko!

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?

Nowy dom Britney Spears 

Zmiany są potrzebne. Doskonale wie o tym doświadczona przez życie Britney Spears. Artystka powróciła na Instagrama, by pochwalić się swoim nowym domem, w którym zamieszkała z ukochanym Samem Asgharim. Jak podają amerykańskie media, księżniczka popu zamieszkała nieopodal byłego męża Kevina, z którym ma dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Trzymamy za nią kciuki!

Natsu szczerze o związku z Marcinem Dubielem. Kiedy zaiskrzyło?