FLINT i Pola Rise razem w piosence Nie trzeba. Opowiedzieli niezwykłą historię!

2020-07-30 14:11 Rafał Wróblewski
FLINT i Pola Rise razem w piosence Nie trzeba. Opowiedzieli niezwykłą historię!
Autor: Flint / Pola Rise - Nie trzeba FLINT i Pola Rise razem w piosence Nie trzeba. Opowiedzieli niezwykłą historię!

Nie trzeba - to piosenka, która jest połączeniem dwóch różnych muzycznych światów. W studio nagraniowym Flint spotkał się z Polą Rise. Jak brzmi ich wspólna propozycja? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Nowości Muzyczne 2020: Nie trzeba to utwór, który powstał we współpracy rapera Flinta i alternatywnej artystki Poli Rise. Jest to historia, w której zderzają się dwa zupełnie odmienne podejścia do relacji. Jedna relacja. Dwie perspektywy. Walczyć czy odpuścić? Czy obie strony właściwie odczytują swoje intencje? "Nie trzeba" to efekt niecodziennej, międzygatunkowej współpracy rapera Flinta i alternatywnej artystki, znanej jako Pola Rise.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

FLINT, znany również pod nazwiskiem Nowak vel Nowaczyński, pierwsze kroki stawiał jako młody freestyle'owiec, jeden z założycieli i filarów Freestyle Palace - grupy zawiązanej na legendarnych spotkaniach pod Pałacem Kultury. Wielokrotny zwycięzca bitew w całej Polsce, a także finalista i wreszcie mistrz Wielkiej Bitwy Warszawskiej w złotej erze polskiego freestyle’u. W przeszłości związany z wytwórnią Koka Beats. Jego dyskografię zamyka album Sztuki Wizualne stworzony w duecie z producentem Nocnym w 2019 roku. Poza muzycznie, producent telewizyjny, prezenter i scenarzysta. Współpracował m.in. z federacją KSW MMA, czy Showmaxem, przy produkcji polskiej wersji programu Saturday Night Live. Od kilku lat prowadzi największy polski festiwal hip-hopowy – PLHHF w Płocku.

Pola Rise to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem The Power of Coincidence zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Debiutancki album ANYWHERE BUT HERE został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność jak i krytyków muzycznych. W 2018 roku Pola została nominowana do nagrody Fryderyk w kategorii Debiut Roku. Aktualnie pracuje nad wspólnym wydawnictwem z australijskim artystą Andym Wardem, który zapowiada singiel Higher.

Najnowsze