Michał Matuszewski czarnym koniem The Voice od Poland! Ten wynik mówi sam za siebie

Michał Matuszewski
Autor: Screen z Yt: Michał Matuszewski - Zacznij od Bacha - Przesłuchania w ciemno - The Voice of Poland 11/ The Voice of Poland

Michał Matuszewski ponownie zachwyca! Artysta zaczynał w Must Be The Music, a teraz jest najmocniejszą kartą w The Voice of Poland 11! Tego wyniku można mu pozazdrościć. O jakim sukcesie mowa? Więcej szczegółów zdradzamy na ESKA.pl!

Michał Matuszewski może być z siebie dumny! Po ostatnim występie artysty w The Voice of Poland 11 nikt nie może zapomnieć o jego głosie. Na tę chwilę to właśnie Michał Matuszewski jest czarnym koniem w muzycznym show, które oglądane jest przez miliony widzów. Michał Matuszewski to uczestnik jedenastej edycji muzycznego widowiska The Voice of Poland. Artysta wykonując słynny utwór Zacznij od Bacha, Zbigniewa Wodeckiego podbił serca widzów, jak i samych jurorów, którzy nie mogli wyjść z podziwu, jeśli chodzi o unikatowy wokal artysty. Jurorzy byli niemalże pewni, że piosenkę śpiewa kobieta, co sprawiło, że występ Michała Matuszewskiego zrobił jeszcze większą furorę. Artysta na ten moment jest faworytem w programie, ponieważ do tej pory to jego wystąpienie uważane jest za jeden z najlepszych momentów pierwszych odcinków nowej edycji. Ciekawostką jest również fakt, że jury było tak zachwycone talentem wokalisty, że został on poproszony o wykonanie jeszcze jednego utworu. Michał Matuszewski z ogromną przyjemnością zaśpiewał słynny bałkański utwór Ajde Jano.

The Voice of Poland 11 - Michał Matuszewski faworytem programu

Michał Matuszewski zaprezentował w The Voice of Poland 11 klasyk! Artysta zaśpiewał słynny utwór Zbigniewa Wodeckiego pod tytułem Zacznij od Bacha i swoim wykonaniem rozkochał w sobie zarówno widzów, jak i jury. Jego głos sprawił, że wszystkie czerwone fotele odwróciły się w stronę wokalisty, a on zdecydował, że dołączy do drużyny Urszuli Dudziak. 

Michał Matuszewski na YouTube 

Michał Matuszewski może być z siebie dumny! Jego występ w The Voice of Poland 11 jest także popularny w serwisie YouTube. Wystąpienie artysty zostało docenione przez internautów i znalazło się na polskiej karcie na czasie na miejscu trzecim! 

Najnowsze