Filipek i Whindersson Nunes - kiedy walka? Gdzie oglądać?

i

Autor: Screen z IG: filipek1995

Filipek i Whindersson Nunes - kiedy walka? Gdzie oglądać?

2023-03-31 19:03

Filip Marcinek jest niekwestionowaną gwiazdą freak fightów. Choć kariera w polskim oktagonie idzie mu niesamowicie, postanowił rozszerzyć swoją działalność i spróbować sił na Wembley - londyńskiej arenie. Jego przeciwnikiem jest brazylijski youtuber. Kiedy odbędzie się walka? Gdzie można ją oglądać?

Walka Filipka z brazylijską gwiazdą wzbudza emocje wśród jego fanów - i nie tylko. Nie da się ukryć, że jest to ogromna szansa dla rapera i freak fightera. Mężczyzna fenomenalnie radzi sobie na polskich arenach, wygrał z Michałem Sobolewskim oraz Łukaszem Imiełowskim. Wygląda jednak na to, że w końcu nadszedł czas, aby przeniósł się do międzynarodowego oktagonu. Filip Marcinek zawalczy na gali Kingpyn Boxing. Jego przeciwnikiem jest Whindersson Nunes, komik i youtuber, który w ciągu swojej kariery zdobył miliony fanów. Jego konto na Instagramie obserwuje aż 60 mln!

ZOBACZ TAKŻE: High League 7 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2023?

Wnuczka śpiewa Krawczyka, babcia słucha Rammsteina | Dokończ piosenkę #8

Filipek i Whindersson Nunes - kiedy walka?

Filipek i Whindersson Nunes zawalczą ze sobą już w kwietniu. Dokładną datą jest 22 kwietnia 2023 roku. Walka odbędzie się na Wembley Arenie w Londynie!

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 18 - kiedy jest? DATA gali dużym zaskoczeniem dla fanów! [DATA, KARTA WALK]

Filipek i Whindersson Nunes - gdzie oglądać?

Walkę Filipa Marcinka z brazylijską gwiazdą można będzie oglądać na gali Kingpyn Boxing. Jak dotąd organizatorzy nie ogłosili, gdzie zobaczymy starcia freak fighterów. Podczas poprzedniej edycji transmisja odbyła się za pomocą systemu PPV, najprawdopodobniej teraz będzie podobnie!

Sonda
Kto wygra walkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE