Filip Czyżykowski był uczestnikiem The Voice of Poland. Teraz ma szansę na życiowy sukces

2021-09-28 16:11
Filip Czyżykowski
Autor: Youtube.com/The Voice of Poland

Filip Czyżykowski to młody wokalista, którego wiele osób może kojarzyć z programu The Voice of Poland. Nie udało mu się wygrać show, ale teraz ma okazję osiągnąć inny sukces, który może odmienić jego życie. Filip już wkrótce może podpisać kontrakt z wytwórnią. Wszystko za sprawą nowego konkursu. O czym mowa?

Filip Czyżykowski był uczestnikiem The Voice of Poland. Teraz ma szansę na życiowy sukces. Życie Filipa Czyżkowskiego już wkrótce może ulec wielkiej zmianie. Choć za nim już duża szansa na karierę dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland, teraz jego szanse na sukces są jeszcze większe! Młody artysta został jednym z trzech finalistów specjalnego konkursu Rising Star Polska. Partnerem tego wydarzenia jest ESKA.pl. To konkurs, który kilka tygodni temu został ogłoszony na TikToku. To właśnie tam można było wrzucić nagranie, na którym użytkownik musiał zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Specjalne jury oraz czytelnicy ESKA.pl wybrali trójkę finalistów. W tym gronie znalazł się właśnie Filip Czyżkowski, który na TikToku zgłosił się za pośrednictwem swojego konta o nazwie @fifulec69. Kiedy dowie się, czy wygrał?

Rising Star Polska - Dzikie Karty Radia ESKA rozdane! Poznajcie wyniki

Rising Star Polska - kiedy gala?

Wyniki Rising Star Polska zostaną ogłoszone na specjalnej gali, która odbędzie się już w czwartek 30 września 2021. Wydarzenie zostanie zorganizowane w BeHappyMuseum w Warszawie. Czytelnicy portalu ESKA.pl będą mogli obejrzeć specjalną relację wideo, która pojawi się na stronie 2 października.

Filip Czyżkowski - kim jest?

Filip Czyżykowski urodził się w Ciechanowie i nie wyobraża sobie dnia bez śpiewania. Jak mówi o sobie, jest: śpiewającym i dobrze wyglądającym facetem. Prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie wrzuca covery znanych hitów. Jednym z najpopularniejszych nagrań jest cover piosenki Shallow, który nagrał wspólnie z Alicją Szemplińską.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze