Rising Star Polska - FINALIŚCI już znani. Oto osoby, które walczą o muzyczny kontrakt!

2021-09-27 16:23
Rising Star Polska - FINALIŚCI! Oto osoby, które walczą o muzyczny kontrakt!
Autor: screeny z profili: https://www.tiktok.com/@klaudia.sing_/ // https://www.tiktok.com/@fifulec69/ // https://www.tiktok.com/@anastazjamaciag/ Rising Star Polska - FINALIŚCI! Oto osoby, które walczą o muzyczny kontrakt!

Rising Star Polska 2021 wkroczyło\ w ostatni decydujący etap. Przez cały wrzesień uczestnicy konkursu walczyli w poszczególnych etapach. Jednak teraz żarty się skończyły i trzeba mocno zmobilizować swoich fanów. Kto znalazł się w finale Rising Star Polska 2021? Kto walczy o kontrakt muzyczny?

Rising Star Polska 2021 - finaliści mają teraz przed sobą najtrudniejsze zadanie. Będą musieli zaprezentować swoje wokalne umiejętności przed jury i wszystkimi obecnymi na gali, która odbędzie się 30 września w BeHappyMuseum w Warszawie. Natomiast całą relację z koncertu będzie można obejrzeć już 2 października na ESKA.pl.

Duncan Laurence gwiazdą Rising Star Polska! Tego nie można przegapić

Podczas finałowej gali Rising Star Polska usłyszymy finalistów konkursu wyłonionych przez użytkowników TikToka oraz jury – Lanberry oraz Pawła Chodzińskiego (@PizzaPawel), a także wokalistów, którzy zakwalifikowali się do głównego etapu w głosowaniu o Dziką Kartę na antenie Radia ESKA. 

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Rising Star Polska 2021 - finaliści

Pierwszy na świecie konkurs, w którym za pośrednictwem TikToka szukamy nowych, muzycznych talentów. To właśnie muzyka jest kluczowym elementem tej platformy i często właśnie ona inspiruje internautów do tworzenia kreatywnych i pozytywnych filmików. Co więcej często za sprawą tej platformy starszy utwór dostaje 'drugie życie'. Tak było chociażby z hitem Jalebi Baby od Teshera, Ride It od Jay'a Seana, czy chociażby Friday od Riton. Kto walczy o muzyczny kontrakt? Oto najlepsi uczestnicy pierwszej odsłony Rising Star Polska:

Wyniki poznacie 30 września o 21:00. Zagłosujcie już teraz na wybraną osobę za którą trzymacie kciuki! Wystarczy wejść na stronę główną aplikacji TikTok. 

Najnowsze