FIFA 22: Dariusz Szpakowski nie będzie komentował meczów! Kto go zastąpi?

2021-07-13 10:56
FIFA 22: Dariusz Szpakowski nie będzie komentował meczów! Kto go zastąpi?
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS FIFA 22: Dariusz Szpakowski nie będzie komentował meczów! Kto go zastąpi?

Producenci gry FIFA 22 zaskakują swoich fanów! Okazuje się, że w najnowszej odsłonie tej kultowej produkcji od EA Sports nie pojawi się znany polski komentator Dariusz Szpakowski. Kto go zastąpi?

FIFA 22: Dariusz Szpakowski nie będzie komentował meczów! Kto go zastąpi? Głos Dariusz Szpakowskiego znają wszyscy! Słynny komentantor jest wpisany w tradycję komentowania spotkań nie tylko polskiej reprezentacji, ale również innych dyscyplin sportowych. Dziennikarz towarzyszył fanom gry FIFA od 2005 roku. Na początku komentował spotkania razem z Włodzimierzem Szaranowiczem, a od 2015 roku jego kompanem w produkcji EA Sports został Jacek Laskowski. Okazuje się, że era słynnych słów: Tym strzałem chciał postraszyć gołębie na stadionie - minie wraz z nastaniem nowej części FIFA 22. Nic więc dziwnego, że większość z graczy zaniepokoiła informacja dotycząca zrezygnowania z Dariusza Szpakowskiego jako czołowego komentatora spotkań w grze. Kto go zastąpi? Z kim usłyszymy Jacka Laskowskiego?

Na hicie Patoreakcja Mata zarobił niezłą sumę. Jest bogatszy o...

Eska Hit Challenge - Szczygieł / Kumór

FIFA 22: kto zastąpi Dariusza Szpakowskiego?

Dariusz Szpakowski towarzyszył nie tylko graczom, ale również fanom piłki nożnej przez dekady. W internecie powstawały strony internetowe ze złotymi cytatami dziennikarza. Jednak nastał czas, w którym producenci FIFY postanowili zmienić główny głos, który był w grze od 2005 roku. Kanał Kartomania w serwisie YouTube w niedzielę, 11 czerwca 2021 roku, przekazał bardzo ciekawe informacje dotyczące nowej pary komentatorów w grze FIFA 22.

High League MMA 2021 - kiedy jest, gdzie i kto walczy? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK]

Premiera gry FIFA 22 zbliża się wielkimi krokami i zaplanowana jest na 1 października 2021 roku. W okresie wakacyjnym najczęściej dowiadujemy się o tym co nowego pojawi się w kolejnej odsłonie. Tym razem zaskoczeniem jest zmiana komentatora. Dariusz Szpakowski nie będzie już komentował spotkań w tej znanej produkcji. Wszystko wskazuje na to, że obok Jacka Laskowskiego ma pojawić się Tomasz Smokowski.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze