FIFA 21 z przesuniętą premierą? Co już wiemy o nowej odsłonie kultowej gry?

2020-04-08 16:03
FIFA 21 z przesuniętą premierą? Co już wiemy o nowej odsłonie kultowej gry?
Autor: canva.com Komputerowi piłkarze w akcji

Fifa 2021 to kolejna odsłona słynnego symulatora piłki nożnej. Nieuniknione jest to, że data premiery, która miała być w okolicach Euro 2020, została przesunięta. Co zmieni się w kultowej grze? Kiedy będzie premiera? Wszystkie szczegóły zbieramy na ESKA.pl.

FIFA 21 z przesuniętą datą premiery? Co nowego w grze? Po ogromnym sukcesie gry FIFA 20, każdy fan tego symulatora piłki nożnej, oczekuje nowej części Fify. Główną zmianą w FIFIE 20 było polepszenie gry obrony, dodanie trybu Volty a także nowej ścieżki dźwiękowej. Grafika jednak wyglądała bardzo, ale to bardzo podobnie co do FIFY 19. Jakie zmiany czekają FIFĘ 21? Kiedy premiera nowej odsłony symulatora gry piłkarskiej?

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

FIFA 21 - zmiany

W FIFA 21 według zagranicznych mediów, ma być bardziej rozbudowany tryb uliczny, czyli popularna Volta. Ma być również bardziej rozbudowany tryb kariery. Co do samej grafiki fani gry nie pozostawiają złudzeń. Najprawdopodobniej nie zostanie ona odświeżona. 

FIFA 21 - kiedy premiera?

Według przecieków premiera FIFY 21 nie odbędzie się na pewno w czerwcu 2020 roku. Zagraniczne media za najprawdopodobniejszą datę podają jesień 2020 roku.

Najnowsze