FIFA 16 - piosenki, które usłyszymy w nowej grze. Mamy soundtrack FIFA 16!

2015-09-16 12:13

FIFA 16, to gra, która elektryzuje każdego fana piłki nożnej. Nowa, tegoroczna wersja gry z aktualnymi transferami, klubami, twarzami swoją premierę mieć będzie już 24 września 2015 roku. Którzy wykonawcy i ich hity znaleźli się na soundtracku? Publikujemy listę Waszych ulubionych piosenek na Eska.pl.    

Fifa 16 piosenki, które usłyszymy w nowej grze? Mamy dobrą informacje dla wszystkich tych, którzy nie przepadają za piłką nożną. Już wkrótce za sprawą Waszych ulubionych piosenek może się to zmienić! Znajdą bowiem one swoje miejsce na soundtracku do nowej części gry FIFA 16. Twórcy gry już jakiś czas temu poinformowali o tym, że grę urozmaici wielu znanych artystów. Teraz mamy tego potwierdzenie w postaci oficjalnej liście ścieżki dźwiękowej. 

Fifa 16 - soundtrack - kogo usłyszymy?

42 artystów z 15. różnych krajów będzie cieszyło nasze uszy w czasie grania w Fifę 16. Twórca soundtracku Steve Schnur podkreśla, że tę grę kupują miliony ludzi na całym świecie, a co za tym idzie każdy z nich ma inny gust, pod który trzeba się dostosować. Jednocześnie osoby, które nie słyszały jeszcze niektórych utworów mają szanse na to, by poszerzyć horyzonty. Prezentujemy Wam hity, które na pewno usłyszycie grając w najpopularniejszą grę sportową! 

Oto lista hitów z Fify 16:

1. All Twins - Darkest Ocean

 

2. Disclosure feat. Sam Smith - Omen 

 

3. Durante feat. Chuck Ellis - Slow Burn 

 

4. Icona Pop - Emergency

 

5. Jax Jones - Yeah Yeah Yeah

 

6. Kygo feat. Ella Henderson - Here For You

 

7. Louis The Child feat. K.Flay - It's Strange

 

8. Of Monsters and Men - Crystals

 

9. Seinabo Sey - Pretend

 

10. Years & Years - Gold 

 

11. Slaptop - Walls

 

12. John Newman feat. Charlie Wilson - Tiring Game

 

Adamek - Saleta online: walka na żywo w Internecie. Za darmo czy płatnie? Gdzie obejrzeć?

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze