Festiwale i imprezy już w najbliższy weekend! Ten kraj rozpoczyna koncertową wiosnę

2021-03-10 13:00
Kolejna duża impreza odwołana - tym razem FAME Dance Festiwal
Autor: archiwum ST Fame

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany imprezowiczom nie tylko w Polsce, ale też na świecie. W Europie obowiązują nadal restrykcje, które nie pozwalają na działanie jakiegokolwiek klubu. Jest jednak kraj, w którym kluby są już otwarte, a zaplanowane na wiosnę i lato 2021 roku festiwale muzyczne z pewnością się odbędą.

Festiwale i imprezy wrócą szybciej niż nam się wydaje? W tym kraju na pewno. Podczas gdy większość krajów Unii Europejskiej prowadzi zaciętą i karkołomną walkę z ograniczeniem transmisji koronawirusa, jedno z państw jest już na finiszu wojny z pandemią. W tym kraju kluby są już otwarte!

Otwarte kluby i kolejne festiwale

To ten kraj jako jedyny zdecydował się na taki krok. Izrael - to tu kluby są otwarte i działają prawie tak samo jak rok temu. Dokładnie od 21 lutego 2021 roku Izraelczycy posiadający "zieloną przepustkę" mogę uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, imprezach, a nawet pójść na siłownię i do restauracji.  To prawdziwe święto dla spragnionych imprezowych wrażeń Izraelczyków, z których to już ponad połowa może bez przeszkód bawić się podczas zaplanowanych na początek wiosny 2021 roku festiwali muzycznych. Otwarte kluby stają się również bardzo zachęcającą alternatywą dla podróżnych z innych krajów, którzy coraz częściej dokonują rezerwacji w okresie wiosennym na pobyt w Izraelu w celu chwilowego "powrotu do normalności".

Restauracje i kluby zamknięte, ale Polacy mogą zaszaleć w muzeum. Komentarz Adama Federa

Koncerty w Polsce 2021 - czy się odbędą? 

Na chwilę obecną zaplanowano i podano daty kilku największych festiwali organizowanych w Polsce. Są wśród nich m.in Sunrise Festival, który rozpocznie się 23 lipca 2021, a zakończy w niedzielę 25 lip 2021 roku, oprócz tego podano datę Pol’And’Rock - 29 lipca 2021. Imprezy te stoją oczywiście pod wielkim znakiem zapytania, wszystko przez nadal obowiązujące restrykcje.

Sonda
Czy jesteś za jak najszybszym otwarciem klubów w Polsce?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze