Festiwal Piękna 2018 - PROGRAM. Kiedy Miss Polski i Supranational?

2018-12-09 16:52
Festiwal Piękna 2018 - PROGRAM. Kiedy Miss Polski i Supranational?
Autor: Robert Kobylinski (Magdalena Bieńkowska) /// Miss Supranational 2018 (materiał prasowy Polsat)

Festiwal Piękna 2018 - PROGRAM

Festiwal Piękna 2018 - program na trzy dni wyborów przyda się każdemu miłośnikowi wyjątkowej urody. Kiedy jest Miss Polski? Kiedy wybory Mistera i Miss Supranational? Dokładna ściąga do sprawdzenia w tym miejscu. Co najważniejsze wszystkie te wydarzenia odbędą się w Polsce, dokładniej w Krynicy Zdrój!

Festiwal Piękna 2018 - PROGRAM

W drugi weekend grudnia Krynica Zdrój już po raz piąty stanie się światową stolicą piękna.W ciągu dwóch dni poznamy najpiękniejsze kobiety, a wszystko to podczas wyborów Miss Polski 2018 i Miss Supranational 2018. Jubileuszowa gala międzynarodowego konkursu piękności odbędzie się 7 grudnia a 9 grudnia finał wyborów Miss Polski.

Jeśli chodzi o Miss Supranational, to o tytuł powalczy prawie 80 reprezentantek z niemal wszystkich zakątków globu. O koronę, podczas jubileuszowej gali zawalczy również Miss Polski 2015, Magdalena Bieńkowska.

Miss Polski 2018 - gwiazdy. Kto wystąpi podczas Festiwalu Piękna?

Miss Polski zostanie wybrana po raz dwudziesty dziewiąty. Jedna z 28 najpiękniejszych Polek zdobędzie w Krynicy Zdroju tytuł Miss Polski 2018 i założy koronę. Walczyć o nią będą dziewczyny z niemal wszystkich województw kraju. O tytuł walczy m.in. Polka reprezentująca: Opolszczyznę, Mazowsze, Pomorze, Podlasie, Śląsk, Podkarpacie, Lubelszczyznę, Małopolskę, Ziemię Świętokrzyską, Kujawsko-Pomorską i Warmińsko-Mazurską oraz Polonię brytyjską.

Festiwal Piękna 2018 - PROGRAM

  • Miss Supranational 2018 - 7 grudnia, Polsat
  • Mister Supranational 2018 - 8 grudnia
  • Miss Polski 2018 - 9 grudnia, Polsat

Warto zaznaczyć, że podczas całego Festiwalu Piękna 2018, nie zostaną wyemitowane wybory Mister Supranational!

Złote Globy 2019 - nominacje. Kto ma szansę na statuetkę?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze