Kim jest Magdalena Swat? Polka odniosła ogromny sukces w Miss Universe 2018!

2018-12-18 9:16
Magdalena Swat - kim jest polska kandydatka do Miss Universe 2018?
Autor: WBF Magdalena Swat

Ta piękna Polka reprezentowała nasz kraj podczas Miss Universe 2018. Na ESKA.pl dowiecie się, kim jest Magdalena Swat i jak poszło jej w konkursie. 

Magdalena Swat - kim jest Polka, która reprezentowała nasz kraj w Miss Universe 2018? Takie pytanie mogą zadawać wszyscy ci, którzy kochają konkursy piękności. Miss Universe 2018 była już 67 edycją wydarzenia. Na wybory miss w Bangkoku 17.12.2018 przyjechały najpiękniejsze kobiety z całego świata. Magdalena Swat była jedną z nich. Dodatkowo Polka odniosła ogromny sukces wchodząc do pierwszej 20. Warto dowiedzieć się o niej czegoś więcej.

Kim jest Magdalena Swat?

Magdalena Swat to 27-latka pochodząca z Ostrowca Świętokrzyskiego. Piękna Polka już od dawna zajmuje się modelingiem i startami w konkursach piękności. Wiele osób zna ją dzięki programowi Top Model. Magdalena Swat wzięła udział w pierwszej edycji show i choć nie zwyciężyła, to wiadomo było, że jej kariera dopiero się zaczyna.

Magdalena Swat brała też udział jako modelka w programie Project Runway. Później skupiła się na konkursach piękności. W 2017 roku została finalistką Miss Polonia. Właśnie tym zapewniła sobie możliwość udziału w Miss Universe 2018.

Magdalena Swat - wzrost

Magdalena ma 173 cm wzrostu. 

Magdalena Swat - Instagram

Magdalenę Swat poznacie lepiej dzięki zdjęciom, które zamieszcza na Instagramie. Na jej profilu znaleźć można zarówno fotografie z profesjonalnych sesji, jak i te, które pokazują jej życie prywatne.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Classy 💥 @saysoboutique #classy#style#dress#welur#flowers#polishgirl#blonde#odd#architecture#narvil#elegant#classywomen Post udostępniony przez Magdalena Swat (@magda_swat)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Monday vibes ✌🏻#autumn#warmautumn#smile#happy#girl#polishgirl#classy#blonde#monday#mood#ootd Post udostępniony przez Magdalena Swat (@magda_swat)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Hello there ☀️☀️☀️ #indonesia#bali#holiday#portrait#travel#lovetravels#happy#sunnydays#blonde Post udostępniony przez Magdalena Swat (@magda_swat)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze