Festiwal Piękna 2018 - finalistki. Kto w finale konkursu piękności?

2018-12-04 16:55
Miss Polski 2017
Autor: East News / MATEUSZ JAGIELSKI

Wiemy, kto znalazł się w gronie finalistek konkursu Miss Polski 2018. Kto powalczy o koronę w tym roku?

Wielkimi krokami zbliża się 29. konkurs Miss Polski. Spośród 28 kobiet, zostanie wybrana ta jedna, najpiękniejsza. Wszystkie zaprezentują się w Krynicy Zdroju przed jury, w którego składzie zobaczymy między innymi Miss Polski 2017 Kamilę Świerc, projektantów Violę Piekut i Tomasza Olejniczaka.

Miss Polonia 2018 - WYNIKI. Kto jest najpiękniejszą Polką?

Miss Polski 2018 - finalistki

Kandydatki walczące o tytuł najpiękniejszej Polki, przyjadą do Krynicy Zdroju z różnych zakątków Polski. Zobaczymy reprezentantki Pomorza, Podlasia, Śląska, Opolszczyzny, Mazowsza, Podkarpacia, Lubelszczyzny, Małopolski, Ziemi Świętokrzyskiej, Kujawsko-Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego oraz Polonii brytyjskiej. Wśród nich znajdują się studentki uniwersytetów medycznych, przyrodniczych, uczelni sportowych i technicznych, właścicielki prywatnych biznesów, prezenterki telewizyjne, pielęgniarki, kelnerki, kosmetyczki oraz stewardessy. Niektóre z nich piszą wiersze, opowiadania i teksty piosenek, grają na wiolonczeli czy fortepianie, ale kiedy trzeba potrafią pomóc przy naprawie traktora. Najmłodsza z uczestniczek ma 19, najstarsza 27 lat. Razem mają 613 lat i 4875 cm, czyli niemal 50 metrów wzrostu. Uprawiają przeróżne sporty, od akrobatyki sportowej i powietrznej, poprzez tenis, pływanie, nurkowanie, siatkówkę, boks a na karate Shotokan kończąc. Są instruktorkami jazdy konnej, jogi, w większości tańczą taniec towarzyski a czasami taniec ludowy. Różnie planują swoją przyszłość. Niektóre marzą o zaprojektowanej przez siebie kolekcji torebek, inne po prostu o szczęśliwej rodzinie. Jedne chcą zrobić doktorat i pracować na uczelni, inne zostać radcami prawnymi, zdobyć uprawnienia tłumacza dyplomatycznego, rzeczoznawcy majątkowego lub licencję pilota czy założyć hodowlę ślimaków.

Miss Polski 2018 - nagrody

Korona oczywiście jest tylko jedna i to przede wszystkim o nią powalczą finalistki, ale nagrodą jest też czek na 50 tysięcy złotych, biżuteria od Jubiler Schubert, kolekcje od Tomaotomo i Violi Piekut czy roczna opieka w klinice RosaMed. Pozostałe uczestniczki konkursu otrzymają kostiumy kąpielowe, kolekcje odzieżowe, zestawy kosmetyków, upominki od Don Caruso i pierścienie od Jubiler Schubert, który w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia przygody z konkursem. Poza Miss Polski 2018 i czterema Wicemiss, na scenie w Krynicy Zdroju poznamy także Miss Widzów Polsatu, Miss Mediów Społecznościowych, Miss Foto, Miss Polski Wirtualnej Polski i Miss Internetu. Poznajcie bliżej wszystkie kandydatki - zapraszamy was do galerii poniżej.

Marta Manowska - wiek, Instagram, mąż, wzrost, dzieci. Kim jest prowadząca Rolnik szuka żony?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze