Fest Festival 2021 - kulisy. Jak wygląda strefa gwiazd? Tego NIGDZIE nie zobaczysz!

2021-08-14 9:11
Fest Festival 2021 kulisy. Jak wygląda strefa gwiazd? Tego NIGDZIE nie zobaczysz!
Autor: Michał Hanczak Fest Festival 2021 kulisy. Jak wygląda strefa gwiazd? Tego NIGDZIE nie zobaczysz!

Fest Festival 2021 to najważniejsze wydarzenie muzyczne w naszym kraju. Ponad setka artystów na kilku scenach w ciągu czterech dni zagrała w Parku Śląskim w Chorzowie. Na Śląsku również pojawili się influencerzy i Youtuberzy. Na miejscu jest ekipa Radia ESKA, która zajrzała na backstage festiwalu, gdzie gwiazdy przygotowują się do występu.

Fest Festival 2021 odbywa się w Parku Śląskim od 11 do 14 sierpnia 2021 roku. Michał Hanczak, którego bardzo dobrze znacie z imprESKI w Radiu ESKA, postanowił zabrać ekipę filmową i zwiedzić cały backstage festiwalu. Okazuje się, że gwiazdy za kulisami mają bardzo luksusowo. Artyści mają szansę przed koncertem skorzystać ze strefy chilloutu. Oprócz tego, Hanczak zdradził co piją gwiazdy i jak wyposażone są garderoby. Koniecznie obejrzyjcie film.

Tak Ekipa Friza bawiła się na FEST Festivalu! Było lepiej niż na ich koncercie?

Hanczak zagląda za kulisy Fest Festival! Ujawnia, jak wygląda strefa gwiazd
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze