Polsat Hit Festiwal

Fenomenalna Roksana Węgiel i jak zwykle niezawodni Doda i Smolasty. Co działo się podczas Polsat Hit Festiwal?

2024-05-24 23:58

24 maja w Sopocie rozpoczął się PolsatHit Festiwal! Pierwszego dnia imprezy na scenie działo się naprawdę dużo. Oprócz jubileuszu zespołu Golec uOrkiestra, odbył się także koncert Radiowy Przebój Roku, podczas którego wystąpili Dawid Kwiatkowski, Margaret czy Roksana Węgiel.

Pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal 2024 obfitował w występy najbardziej topowych wykonawców. W piątek odbyło się m.in. 25-lecie działalności zespołu Golec uOrkiestra. Najpopularniejsi bracia w Polsce przed sopocką publicznością wykonali swoje największe hity, a na scenie w hucznym świętowaniu towarzyszyli im goście specjalni m.in. Kamil Bendarek, Kayah czy Kuba Badach.

Malik Montana w duecie z Majką Jeżowską. To największe zaskoczenie Polsat Hit Festiwal 2024!

Pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal 2024

Pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal 2024 to nie tylko jubileusz zespołu Golec uOrkiestra, ale również koncert Radiowy Przebój Roku. W czasie jego trwania zobaczyliśmy na scenie występy takich gwiazd jak Dawid Kwiatkowski, Natalia Zastępa, Margaret, Lanberry, Doda, Oskar Cyms, Smolasty czy Roksana Węgiel. 24 maja odbyła się również 30-tka Andrzeja Piasecznego.

Pierwszy dzień wydarzenia obfitował w wiele genialnych momentów i niezapomnianych występów. Co działo się na scenie w Sopocie? Zobaczcie w naszej galerii poniżej.

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO