Malik Montana i Majka Jeżowska na Polsat Hit Festiwal 2024

i

Autor: AKPA

gorący duet

Malik Montana w duecie z Majką Jeżowską. To największe zaskoczenie Polsat Hit Festiwal 2024!

2024-05-24 13:43

Malik Montana w duecie z Majką Jeżowską to jedna z najgorętszych współprac tego roku. Połączenie artystów, po których nikt by się tego nie spodziewał. Co z tego wyjdzie? Wiadomo, że zaczęli swoją wspólną przygodę w studio, a teraz wystąpią razem podczas Polsat Hit Festiwal 2024 w Sopocie. Raper nie kryje swojego zdziwienia całą sytuacją i otwarcie mówi, że nigdy by się tego nie spodziewał.

Media obiegła informacja o tym, że Malik Montana rozpoczął współpracę z królową piosenki dziecięcej i rozrywkowej - Majką Jeżowską. Nagranie Malika i Jeżowskiej ze studia robi w internecie ogromną furorę, a sam raper nie ukrywa, że nigdy takiej współpracy by się nie spodziewał. Artyści rozpoczęli już wspólną przygodę w studiu, a już niedługo wystąpią w duecie na Polsat Hit Festiwal 2024 w Sopocie. Kiedy i gdzie można ich oglądać? Co na temat duetu myślą sami artyści? Nie tylko fani są zaskoczeni i niecierpliwi. Najgorętszy duet tego roku wystąpi już w weekend 24 i 25 maja 2024.

Polsat Hit Festiwal - KTO WYSTĄPI 24.05.2024? Imponujące gwiazdy na scenie w piątek

Majka Jeżowska wystąpi w duecie z Malikiem Montaną

Wielu fanów Majki Jeżowskiej, jak i Malika Montany byłą zapewne zaskoczona faktem, że artyści zdecydowali się na współpracę. Najpierw spotkali się w jednym studio, a teraz okazało się, że wystąpią w duecie na jednej scenie. Wszystko wydarzy się podczas Polsat Hit Festiwal 2024 w Sopocie. Całkiem niedawno Malik Montana posunął się o stwierdzenie, że Jeżowska "wyjaśniła polski rap". Co wyjdzie z tej współpracy? Fani przekonają się już niedługo. Polsat Hit Festiwal 2024 odbędzie się 24 i 25 maja w Sopocie. Transmisję z tego wydarzenia można będzie śledzić w Polsacie. Co o współpracy sądzi sam Malik Montana? "Wiedziałem, kim jest Maja. Moja mama i bliskie mi osoby z mojej rodziny wychowywały się na jej muzyce. Z perspektywy pracy mogę powiedzieć, że to naprawdę artystka, która wie, co robi w stu procentach. Nie spodziewałem się. Współpracowałem z raperami i muzykami z różnych dziedzin, ale z Majką to całkowicie naturalnie przebiegło" - mówił Malik podczas konferencji przed koncertem w Operze Leśnej.

Raper nie ukrywa również swojego zaskoczenia i tego, że miał pewne obawy, co do współpracy z Jeżowską."Muzycznie i stylistycznie to jest inne pokolenie. Miałem trochę zawahania przed wejściem do studia, co z tego powstanie i czy to ma rację bytu. Ale Majka weszła do studia i energia, jaką mnie jeszcze nasyciła... Brała czynny udział, mówiła „to jest spoko, to nie jest spoko” i tak dalej. Ten cały projekt przebiegł wspólnie. Myślę, że to naprawdę coś ciekawego i Malik, którego wcześniej nie mieliście okazji poznać" - powiedział Malik w jednym z wywiadów dla Polsatu. Co wyjdzie z tego gorącego duetu? Fani dowiedzą się już niebawem!

Na koncie Majki Jeżowskiej znajdują się niemal same hity. Można je zaliczyć nie tylko do gatunku piosenki dziecięcej, ale i ogólnie rozrywkowej. Jej przeboje śpiewali bowiem wszyscy, bez wyjątku i bez względu na wiek! Do najpopularniejszych utworów z repertuaru Majki Jeżowskiej należą: "A ja wolę moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są", "Laleczka z Saskiej porcelany", "Wstawaj to już wiosna", "Na raz na dwa", "Moja planeta", "Kołysanka dla Michałka", "Najpiękniejsza w klasie", "Mama Afryka", "Raczej" czy "Rytm i melodia".

Od piosenek dla dzieci po współpracę z raperem. Tak przez lata zmieniała się Majka Jeżowska

Malik Montana na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024