Kaja Kuperszmit - The Voice Kids 6

i

Autor: Screen z YT: The Voice Kids/Kaja Kuperszmit - „Careless Whisper” - Przesłuchania w ciemno | The Voice Kids Poland 6

Dawid Kwiatkowski nie może sobie tego wybaczyć. Uczestniczka Voice Kids postawiła sprawę jasno

2023-03-06 9:45

Uczestnicy The Voice Kids 6 potrafią wszystkich zaskoczyć. Mowa nie tylko o ich ogromnych talentach wokalnych i wrażliwości, które prezentują na scenie, ale również o decyzjach, które podejmują w trakcie trwania programu. Podobnie było w przypadku Kai. Dawid Kwiatkowski nie mógł uwierzyć w to, co zrobiła po swoim występie.

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids 6, kiedy tylko dostrzeże uczestnika z niezwykłymi umiejętnościami wokalnymi, robi wszystko, by jego drużyna powiększyła się o kolejnego młodego wokalistę, z którym zawalczy o finał. Często zmuszony jest, by rywalizować z pozostałymi trenerami. Każdy z ekspertów, który w trakcie przesłuchań w ciemno zdecyduje się odwrócić swój fotel, stara się przekonać uczestnika do tego, że kontynuacja przygody w jego drużynie będzie najlepszym z możliwych wyborów. Często towarzyszą temu zabawne sytuacje, żarty, a nawet delikatne docinki w stronę pozostałych trenerów. Zdarza się też tak, że Cleo, Dawid Kwiatkowski lub Tomson i Baron decydują się na to, by wyjść na scenę i wspólnym, spontanicznym występem z uczestnikiem uzmysłowić mu do czyjej drużyny powinien pójść. Tak było w przypadku Kai. Ta jednak postanowiła zaufać swojej intuicji, czym wszystkich zaskoczyła.

Trenerzy Voice Kids pokochali jego głos. Teraz wykorzystuje swój talent w inny sposób

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Kaja Kuperszmit - The Voice Kids 6

Kaja Kuperszmit w The Voice Kids 6 wykonała utwór Careless Whisper, pod którym podpisuje się George Michael. Dawid Kwiatkowski docenił nie tylko jej ogromne umiejętności wokalne i sceniczne, ale również niezwykłą wrażliwość.

Naprawdę pięknie prowadzisz swój wokal. Było to magiczne, było to stonowane i było to odpowiednio zaprezentowane przez ciebie. Kurcze, uwielbiam takie wokale, jak twój.

Cleo również przyznała, że Kaja ma niebywały talent. Najbardziej jednak doceniła jej interpretację oraz subtelność.

Chciałam ci powiedzieć, że obróciło mnie twoje serducho. Słychać, że śpiewasz prosto z serca i to jak to zinterpretowałaś... po prostu wiesz, wyrwałaś mi serducho i tak pociągnęłaś za sobą. Uwielbiam twoją energię.

Trenerzy wiedzieli już, że będą musieli między sobą rywalizować. Każdy z nich chciał mieć wokalistkę w swojej drużynie. Cleo zdecydowała się zapytać Kaję wprost o to, czy rozważa wybranie jej na swojego mentora w programie.

Uszczypliwe komentarze w Voice Kids. Trenerzy dali ponieść się emocjom

Ja wiem, że on dobrze wygląda. Ja wiem, że on coraz bardziej pakuje i jest taki piękny i super... Postawmy sprawę jasno. Czy ja mam jakieś szanse?

Czternastolatka nie wiedziała jeszcze kogo wybrać. Przyznała więc, że tak i czekała na dalszy rozwój wydarzeń. W pewnym momencie jednak Dawid Kwiatkowski zdecydował, że najlepszym rozwiązaniem będzie wspólny występ z Kają. Przyznał, że jego marzeniem jest zaśpiewanie z nią refrenu Careless Whisper. Tomson i Baron obserwowali wszystko z boku i komentowali rywalizację między pozostałymi trenerami.

Teraz to już nie masz szans Cleo. Przekupstwo piosenką!

Po wspólnym występie, kiedy Dawid z powrotem usiadł na fotelu trenera, Kaja starała się podjąć najbardziej odpowiednią decyzję.

Wiecie co, ja jestem taką osobą, że wybieram, a później żałuję, a później dochodzę do wniosku, że dobrze zrobiłam.

Dawid Kwiatkowski był już niemal pewny tego, że to właśnie do jego drużyny trafi wokalistka. Czternastolatka jednak zdecydowała się wszystkich zaskoczyć. Po dłuższej dyskusji i kolejnych przekomarzaniach między trenerami, Kaja zdecydowała, że będzie kontynuowała swoją przygodę w drużynie Cleo.