Doda

i

Autor: AKPA Czy Doda jednak wystąpi na festiwalu w Opolu?

Gwiazdy

Fani Dody nie chcą jej na festiwalu w Opolu! "Kochana zrezygnuj"

2023-06-06 10:28

Doda ma być jedną z głównych gwiazd tegorocznego festiwalu w Opolu. Podczas nagrań wizualizacji do jej występu doszło do skandalicznego zachowania ze strony reżysera koncertu. Zaczął przeklinać i wyzywać piosenkarkę. Fani Dody uważają, że powinna zrezygnować z udziału w wydarzeniu. Posypały się słowa wsparcia.

Doda po kilku latach powróci na deski amfiteatru w Opolu. Po długiej nieobecności w programach Telewizji Polskiej wreszcie została zaproszona do udziału w wydarzeniu i to z przytupem. Dla publiczności przygotowała specjalny recital. Podczas dopinania ostatnich szczegółów przed show piosenkarki doszło do konfliktu z reżyserem koncertu - Mikołajem Dobrowolskim. Zapłakana i roztrzęsiona Doda dodała nagranie, w którym opowiada, jak mężczyzna "kazał jej wyp***dalać"  i obrażał ją. TVP szybko wydało specjalne oświadczenie z przeprosinami. Jak podaje Plotek, Dobrowolski został odsunięty od pracy nad recitalem Rabczewskiej. Mimo interwencji stacji fani uważają, że Doda nie powinna wystąpić w Opolu.

Doda PŁACZE na Instagramie. Reżyser Opola kazał jej "WYPIE*DALAĆ"

Doda o swoich pierwszych Fryderykach. Wspomniała o nieprzychylności branży!

Fani namawiają Dodę do rezygnacji z Opola

Pod zdjęciami Dody na Instagramie posypały się setki komentarzy, w których fani wspierają ją po nieprzyjemnej sytuacji z Mikołajem Dobrowolskim. Niektórzy twierdzą, że TVP nie zasługuje na jej występ i namawiają ją do rezygnacji. "Kochana zrezygnuj z tego g*wna. Nikt nie ma prawa tak traktować drugiego człowieka!", "Rezygnuj z tego festiwalu - brak szacunku dla ludzi. To g*wno już, a nie festiwal. Może kiedyś wrócą dobre czasy jego, ale nie dziś", "Dorota zostaw to. Nie rób tego festiwalu. To będzie dla nich wielka strata, nie dla Ciebie. Fani zrozumieją" - czytamy. Wszystko wskazuje jednak na to, że Doda pojawi się na opolskiej scenie.

Ada Szulc 12 lat po X Factorze wystąpi w Opolu. Jak teraz wygląda?

Opole 2023 - kiedy występ Dody?

Z informacji podanych przez Plotka wynika, że TVP bardzo zależy na występie Dody. Zarząd miał być oburzony zachowaniem Dobrowolskiego, który został odsunięty z funkcji reżysera recitalu gwiazdy. Jego miejsce zajęła Beata Szymańska. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Doda wystąpi na KFPP w Opolu w piątek 9 czerwca.

Listen on Spreaker.