Kiedy jest Fame MMA 14? O której godzinie Fame MMA 2022? [DATA, GODZINA]

2022-05-14 19:56
Kiedy jest Fame MMA 14? O której godzinie Fame MMA 2022? [DATA, GODZINA]
Autor: FAME MMA Kiedy jest Fame MMA 14? O której godzinie Fame MMA 2022? [DATA, GODZINA]

Data Fame MMA 14 interesuje osoby, które już wiedzą, że to będzie wyjątkowa gala. W czasie jej trwania zobaczymy dziewięć starć, z czego każde z nich będzie naprawdę hitowe. Kto walczy na Fame MMA 14? Kiedy jest Fame MMA 2022? O której godzinie start? Przekonajcie się poznając wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Kiedy jest Fame MMA 14? [DATA]
  2. O której godzinie Fame MMA 2022? [GODZINA]

Kiedy jest Fame MMA 14? O której godzinie Fame MMA 2022? Nie mamy wątpliwości, że data Fame MMA 14 jest już zapisana w kalendarzu wielu osób. Szczególnie przez tych, którzy kupili wejściówki na gale i nie mogą się doczekać aż zobaczą elektryzujące starcia prosto z trybun. W zaledwie 15 godzin wyprzedano ponad 80 procent miejsc w hali, w której odbędzie się wydarzenie. Stało się tak za sprawą głównych bohaterów wieczoru. Karta walk Fame MMA 14 to chociażby walka pomiędzy Sergiuszem Górskim a Marcinem Majkutem, pojedynek Piotra Szeligi z Normanem Parke w rzymskiej klatce, czy chociażby walka Mateusza Tromby Trąbki z Tomaszem Gimperem Działowym. Federacja weszła na wyższy poziom organizując rywala Krystianowi Wilczakowi, który cieszy się najlepszym bilansem zwycięstw spośród wszystkich zawodników Fame. Krycha spróbuje pokonać Maksymiliana Wiewiórkę i tym samym zostać nowym mistrzem w kategorii do 77 kilogramów. 

Fame MMA 14: BILETY - ceny i gdzie kupić? Ile kosztuje bilet na Fame MMA 14.05.2022?

Malwina czyli… dziewczyna Smolastego?

Kiedy jest Fame MMA 14? [DATA]

Data Fame MMA 14 początkowo była zupełnie inna niż to ustalono. Pierwotnie mówiło się, że gala odbędzie się 28 maja, ale teraz już wiadomo, iż tak się nie stanie. Czternasta odsłona wydarzenia, pod którym podpisuje się między innymi Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron zaplanowana jest na 14 maja 2022. Miejscem jest Kraków i tamtejsza Tauron Arena.

O której godzinie Fame MMA 2022? [GODZINA]

Godzina Fame MMA 14 powinna zainteresować osoby, które nie chcą przegapić również studia przed galą. Zazwyczaj w czasie jego trwania możecie poznać opinie włodarzy, a także gwiazd federacji. Początek czternastej edycji wydarzenia 14 maja o godzinie 20:00.

Sonda
Najbardziej czekasz na walkę...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze