Eurowizja 2022 - kiedy pierwsza próba Krystiana Ochmana? Znamy harmonogram

2022-04-27 12:18
Tak kiedyś wyglądał Krystian Ochman!
Autor: Universal Music Poland /

Eurowizja 2022 zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce 66. edycja konkursu, a naszym reprezentantem jest Krystian Ochman, który dla Polski zawalczy z piosenką River. Zanim jednak wystąpi w półfinale czekają go liczne próby. Wiemy już, kiedy po raz pierwszy pojawi się na scenie w Turynie. Harmonogram zamieszczamy niżej.

Eurowizja 2022 może być dla Polski powodem do świętowania, ponieważ reprezentant naszego kraju pojedzie na konkurs w roli jednego z faworytów. Krystian Ochman w połowie lutego wygrał publiczne preselekcje i wystąpi w barwach Polski z piosenką River. Zwycięzca The Voice of Poland uważany jest za jednego z głównych kandydatów do zwycięstwa, ale aby stało się to faktem, jego występ musi być idealny, zarówno od strony wokalnej, jak i wizualnej. Wymaga to wielu prób, a te rozpoczną się już wkrótce. Pierwsze zdjęcia i informacje na temat polskiego występu poznamy już po pierwszej próbie. Kiedy Ochman po raz pierwszy wejdzie na eurowizyjną scenę?

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman nagrywany przez ochroniarza. Wszyscy zachwyceni występem Polaka

Cleo ocenia szanse Ochmana na Eurowizji

Eurowizja 2022 - kiedy pierwsza próba Polski?

Daty prób Eurowizji 2022 są już znane. Po raz pierwszy artyści staną na scenie już w sobotę 30 kwietnia. Krystian Ochman swoją pierwszą próbę ma jednak kilka dni później. Polak sprawdzi się na eurowizyjnej scenie we wtorek 3 maja w godzinach popołudniowych. Tego samego dnia pojawią się oficjalne zdjęcia występu oraz zakulisowy fragment, który zostanie opublikowany na oficjalnym kanale Eurowizji na TikToku. Druga próba Ochmana odbędzie się 7 maja i będą mogli obejrzeć ją akredytowani dziennikarze. Relacja dostępna będzie także na ESKA.pl.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze