Eurowizja 2022 - kiedy pierwsza próba Krystiana Ochmana? Znamy harmonogram

2022-04-27 12:18
Tak kiedyś wyglądał Krystian Ochman!
Autor: Universal Music Poland /

Eurowizja 2022 zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce 66. edycja konkursu, a naszym reprezentantem jest Krystian Ochman, który dla Polski zawalczy z piosenką River. Zanim jednak wystąpi w półfinale czekają go liczne próby. Wiemy już, kiedy po raz pierwszy pojawi się na scenie w Turynie. Harmonogram zamieszczamy niżej.

Eurowizja 2022 może być dla Polski powodem do świętowania, ponieważ reprezentant naszego kraju pojedzie na konkurs w roli jednego z faworytów. Krystian Ochman w połowie lutego wygrał publiczne preselekcje i wystąpi w barwach Polski z piosenką River. Zwycięzca The Voice of Poland uważany jest za jednego z głównych kandydatów do zwycięstwa, ale aby stało się to faktem, jego występ musi być idealny, zarówno od strony wokalnej, jak i wizualnej. Wymaga to wielu prób, a te rozpoczną się już wkrótce. Pierwsze zdjęcia i informacje na temat polskiego występu poznamy już po pierwszej próbie. Kiedy Ochman po raz pierwszy wejdzie na eurowizyjną scenę?

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman nagrywany przez ochroniarza. Wszyscy zachwyceni występem Polaka

Cleo ocenia szanse Ochmana na Eurowizji

Eurowizja 2022 - kiedy pierwsza próba Polski?

Daty prób Eurowizji 2022 są już znane. Po raz pierwszy artyści staną na scenie już w sobotę 30 kwietnia. Krystian Ochman swoją pierwszą próbę ma jednak kilka dni później. Polak sprawdzi się na eurowizyjnej scenie we wtorek 3 maja w godzinach popołudniowych. Tego samego dnia pojawią się oficjalne zdjęcia występu oraz zakulisowy fragment, który zostanie opublikowany na oficjalnym kanale Eurowizji na TikToku. Druga próba Ochmana odbędzie się 7 maja i będą mogli obejrzeć ją akredytowani dziennikarze. Relacja dostępna będzie także na ESKA.pl.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze