Fałszywe suby na YouTube! Jak je rozpoznać?

2020-07-13 13:34 Patrycja Obarowska
YouTube
Autor: pixabay.com

YouTube i fałszywe wyświetlenia, polubienia i subskrypcje! Jak rozpoznać internetowych twórców, którzy chcą być na siłę popularni i kupują sobie fake follow? Już na ESKA.pl zdradzamy, jak sprawdzić wiarygodność kanałów na najbardziej popularnej platformie, jaką jest YouTube!

YouTube to jedna z bardziej popularnych platform społecznościowych w dobie internetu, na której każdy twórca chciałby być znany i rozpoznawalny. Zastanawiasz się, dzięki czemu zyskuje się tam sławę, która w późniejszym czasie przeradza się w realne zarobki? Wyświetlenia to najważniejsza kwestia, bez której ciężko byłoby odbić się na samym starcie. Rzeczywistość jednak bywa okrutna i okazuje się, że niektórzy internetowi twórcy wybierają drogę na skróty! Jedni wytrwale dzień po dniu pracują na swój sukces w sieci, w momencie kiedy inni po prostu kupują fałszywe subskrypcje! Pewnie zastanawiasz się, jak to jest w ogóle możliwe? Niestety w dobie internetu bycie popularnym w sieci jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, jednak nie zawsze duża ilość wyświetleń, obserwacji oraz polubień oznacza prawdziwą internetową sławę, która miałaby miejsce również w realu. W internecie jest cała masa fake influencerów, którzy oszukują ludzi w sieci, a przede wszystkich samych siebie. Zakupione na specjalnych stronach suby, polubienia, a nawet komentarze pokazują się tylko pod postacią liczb i nie generują żadnych zasięgów, jednak już w oczach widza wysokie liczby świadczą o popularności w sieci. Jak rozpoznać fałszywych subskrybentów? Więcej na ten temat poniżej.

Fałszywe subskrypcje na YouTube - jak sprawdzić?

YouTube, a fałszywe suby? Na całe szczęście w sieci istnieje bardzo dużo specjalnych stron internetowych, na których można sprawdzić wiarygodność danego konta po prostu wpisując jego nazwę. 

Czarek Czaruje w Szybkiej Serii ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze