Olsikowa kończy z YouTube! Co jest powodem jej odejścia?

2020-07-06 9:54 Patrycja Obarowska
Olsikowa
Autor: Screen z filmu na YT: Ostatni film / Olsikowa

Olsikowa kończy karierę na YouTube! Dziewczyna od lat prowadziła swój kanał w serwisie YouTube, gdzie dzieliła się ze światem artystycznym talentem i uczyła swoich obserwatorów, jak obłędnie rysować i malować. Co jest powodem odejścia z YouTube i czy to już ostateczna decyzja influencerki? Więcej na ESKA.pl!

Olsikowa kończy z YouTube! Polska youtuberka, która kojarzona jest głównie z kredkami, ołówkami, farbkami i kartkami papieru nagrała na swoim kanale, który obserwuje ponad pół miliona ludzi odcinek, w którym mówi, że kończy z nagraniami w internecie. Ta dziewczyna to chodzący artystyczny talent. Olsikowa czyli inaczej Aleksandra Cybulska, Wróblewska, ponieważ tak naprawdę nazywa się youtuberka, postanowiła zakończyć współpracę ze swoim internetowym kanałem. Początek lipca 2020 to zdecydowanie smutny czas dla wszystkich fanów dziewczyny, ponieważ dokładnie 02.07.2020 Olsikowa opublikowała na swoim kanale filmik, w którym oświadczyła swoim wieloletnim widzom, że nagrała właśnie swój ostatni odcinek. Co jest powodem końca internetowej kariery Olsikowej? Jak sama mówi już w pierwszych sekundach swojego filmiku przestała czerpać z tego radość. Podjęłam taką decyzję, ponieważ uznałam, że to już nie jest dla mnie, ale chciałabym żebyście zapamiętali ideę, którą próbowałam wam przekazać przez te wszystkie lata mojej działalności. - powiedziała Olsikowa.

Olsikowa odchodzi z YouTube

Olsikowa nagrała na swoim kanale w serwisie YouTube ostatni filmik, w którym żegna się ze swoimi widzami! Jej kanał obecnie ma ponad pół miliona subskrypcji, a jej pierwsze wideo pojawiło się 7 lat temu!

Najnowsze